Magiczny prezent pod choinkę – voucher na nagranie audiobooka lub piosenki w profesjonalnym studiu

Wybierz pełen radości i wzruszenia voucher prezentowy dla najbliższych. Podaruj im możliwość nagrania piosenki czy autorskiego audiobooka z ulubioną książką lub osobiście wykorzystaj voucher i nagraj piękną pamiątkę w prezencie.

Sama wizyta w studiu nagraniowym jest już atrakcyjnym prezentem. Co dopiero nagranie własnego audiobooka lub piosenki! W te święta możesz spełnić marzenia – swoje oraz najbliższych.

Voucher na realizację autorskiego audiobooka dla ukochanej osoby

Wybierz ulubioną książkę czy tomik poezji i nagraj audiobooka specjalnie dla bliskiej osoby. To magiczny prezent, który potrafi nadać prawdziwą magię świętom. Możesz wybrać humorystyczne fraszki lub zabawną powieść i nagrać audiobooka, który będzie zawsze pod ręką Twojej ukochanej osoby, by poprawić jej dzień. Możesz też wybrać jej ulubiony tomik poezji i przeczytać go pełnym miłości spokojnym głosem, który przyniesie ukojenie w chłodne zimowe wieczory czy podczas długiej podróży samochodem.

Najsłodszy prezent na Święta – audiobook nagrany przez dziecko

Chcecie zaskoczyć dziadków autentycznym prezentem, który wyrazi całą Waszą miłość i wdzięczność? Podarujcie im audiobook nagrany przez wnuki lub przez całą Waszą rodzinkę z podziałem na głosy. Czy dla babci i dziadka istnieje jakikolwiek przyjemniejszy dźwięk niż roześmiany głos ich wnucząt? Na pewno nie. Taki audiobook to dokument dzieciństwa i rozczulający serce prezent.

Prezent z dedykacją dla najmłodszych – audiobook z ulubioną bajką

Podaruj najbliższemu dziecku audiobooka dedykowanego właśnie jemu. Nagraj kilka słów wstępu i powiedz parę ważnych zdań od siebie. Przeczytaj w profesjonalnym studiu nagrań ulubioną bajkę Twojego dziecka i podaruj mu ponadczasową pamiątkę, która będzie nabierać wartości wraz z upływem czasu. To ciekawy pomysł na prezent zarówno od rodziców, jak i od dziadka czy babci.

Voucher na nagranie piosenki w profesjonalnym studiu – spełniamy marzenia!

Szukasz prezentu dla małego Mozarta lub młodej Shakiry? Ten voucher sprawi, że Twoje dziecko będzie skakać z radości! W skład pakietu prezentowego wchodzi zwiedzanie studia z ekipą realizatorów, która oprowadzi po wszystkich pomieszczeniach, opowie o wyposażeniu i jego możliwościach oraz nauczy podstawowej obsługi potrzebnej do zrealizowania nagrania. Największą atrakcją jest jednak nagranie wokalu lub partii instrumentu do wybranego podkładu o długości 30-50 minut. Na koniec dziecko będzie mogło zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z dnia, w którym spełniło swoje marzenie i otrzyma gotowe nagranie.

pomysłowy prezent pod choinkę

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen.)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera