6 sprawdzonych pomysłów na niespodziankę na Walentynki

Walentynki już niedługo, a ty zastanawiasz się czym zaskoczyć swojego chłopaka i co mu podarować? Postaw zarówno na coś oryginalnego, jak i romantycznego. Oto kilka wskazówek, które możesz wykorzystać szukając pomysłów nam jaka niespodzianka na Walentynki ucieczy Twojego mężczyznę.

Zaskocz go czyli niespodzianka na walentynki

Przygotuj śniadanie do łóżka, wytnij tosty w kształcie serca, posmaruj dżemem lub miodem, a do tego podaj świeżo parzoną kawę. Na poduszce możesz również zostawić ręcznie wyciętą kartkę z odpowiednim tekstem. Czyż nie wspaniały sposób na rozpoczęcie walentynkowego dnia?

Idźcie na spacer

Zabierz ukochanego na spacer, możecie iść do parku albo w miejsce gdzie się poznaliście. Powiedz jak bardzo go kochasz i zrób mu niesamowitą niespodziankę walentynkową, wręczając bilety na mecz ulubionej drużyny piłkarskiej, o których tak bardzo marzył.

Dla niego również coś słodkiego

Mężczyźni znani są z tego, że są wielkimi łasuchami. Czekoladki w kształcie serca, albo upieczone przez ciebie ciastka to drobny upominek i zawsze mile widziany (szczególnie jako niespodzianka na Walentynki).

Wyjdźcie razem

Wspólne wyjście do kina zawsze się sprawdza. Później możecie udać się na romantyczną, zaplanowaną przez ciebie kolację niespodziankę albo do jego ulubionej pizzerii. Koniecznie włóż coś ładnego, na przykład sukienkę, w której mu się podobasz, a nie miałaś na sobie od dawna.

Co twój facet lubi? Czyli niespodzianka na walentynki dla chłopaka

Upominek walentynkowy powinien również zależeć od zainteresowań twojego chłopaka. Jeśli jest molem książkowym to już wiesz, co możesz mu dać w prezencie, meloman nie pogardzi płytą ulubionego kompozytora, a fan elektroniki będzie zadowolony z nowej gry na konsolę.

Coś oryginalnego

Możesz również zrezygnować ze wszystkich tych małych i mniejszych niespodzianek i postarać się o coś naprawdę wyjątkowego. Kup bilety na weekend do Paryża, Florencji czy innego pięknego miasta. Zapomnijcie na chwilę o problemach dnia codziennego i cieszcie się swoim świętem.

Niezależnie jednak od tego co zaplanujesz, pamiętaj – rób to z sercem, dopilnuj każdego szczegółu i stwórz jak najbardziej romantyczną i niezapomnianą atmosferę. Pozwól by zadziałała wyobraźnia, puść wodze fantazji i spraw, aby ten dzień stał się wyjątkowy. Twój partner na pewno się ucieszy.

romantyczna niespodzianka na walentynki

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 głosów, średnio: 5,00 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera