Niespodzianka na ostatnie dni wakacji – voucher na przygodę w escape room

Wszystko co dobre szybo się kończy i już za kilka dni w szkołach rozbrzmi pierwszy dzwonek, a dzieciaki znów usiądą w ławkach by nabywać wiedzę. Jednak zanim to nastąpi warto podarować im i sobie trochę radości, która jest dostępna nawet jeśli mieszka się w mieście z dala od zielonych terenów, które kojarzą się z latem. Przygotowaliśmy dla Was propozycje które są dostępne w trzech miastach: Krakowie, Rzeszowie i Warszawie, a więc podaruj swojemu dziecku voucher do escape roomu i przeżyjcie razem niezapomnianą atrakcję.

Magiczny Kraków
Kraków słynie z malowniczego Wawelu, smoka ziejącego ogniem i pięknego rynku. Jednak jest to idealne miejsce nie tylko na nostalgiczne wycieczki lecz również na to by zażyć potężną dawkę emocji, które gwarantuje bogata oferta escape roomów. Wejdźcie do tego magicznego świata i przekonajcie się o tym czy dacie radę rozwiązać logiczne zagadki.

Nasze propozycje

Niezapomniane emocje w sercu Podkarpacia
Nie wiesz co zrobić by zapewnić dziecku niecodzienną rozrywkę w Rzeszowie? Zabierz go do escape roomu i przekonajcie się o tym, czy uda Wam się opuścić muzeum średniowiecznych tortur lub wejdźcie do chatki, w której odbywają się sabaty czarownic. Na opuszczenie tego miejsca macie godzinę. Czy Wam się to uda?


Wyśmienita zabawa w stolicy

Warszawska Ochota to dzielnica, w której nie sposób się nudzić. Jednym z miejsc, które sprawią, że końcówka wakacji będzie naprawdę pamiętna będzie voucher do escape roomu. Podaruj swojemu dziecku voucher do świata w którym zapomni o zbliżających się obowiązkach i razem z przyjaciółmi zatopi się w rozwiązywaniu logicznych zagadek.

Escape roomy biją rekordy popularności. Jeśli Twoje dziecko nigdy nie było w takim miejscu, czas nadrobić zaległości. Jest to bowiem wyśmienita forma, która uczy panować nad emocjami gdy wyczuwalna jest presja czasu, rozwija umiejętność pracy w zespole, a także logiczne myślenie, które tak bardzo przydaje się podczas szkolnych zajęć. Przede wszystkim jest to jednak niesamowita zabawa, którą Twoje dziecko zapamięta na długo. Niech sam zdecyduje z kim spędzi ten czas – z Tobą lub z przyjaciółmi. Udanej zabawy!

przygoda-w-escape-room_800x600

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen.)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera