Oryginalne pomysły na prezent dla taty

Po raz kolejny przychodzi grudzień, a wraz z nim ponura myśl, że jeśli nie zdarzy się cud, tata znów dostanie w prezencie na święta sweter. Dla otuchy można sobie powiedzieć, że będzie miał, co na siebie włożyć, gdy zimą wyjdzie krzątać się przy ukochanym samochodzie, ale to raczej mała pociecha. Warto by odrobinę bardziej wynagrodzić trudy człowieka, który pracował w pocie czoła, by jego dzieciom niczego nie brakowało i postarać się wymyślić ciekawy pomysł na prezent.

Krótka wizyta w Internecie, parę kliknięć i można zorganizować całkiem przyjemny męski wieczór ojca z synem. Kombinacja idealna na przykład jako prezent na dzień ojca to rajd po mieście z biletami na najlepszy kabaret, zakończony wieczorną degustacją lokalnych rzemieślniczych piw. Trzeba tylko pamiętać, by następnego dnia wziąć wolne, bo nigdy nie wiadomo, co może się wydarzyć, a praca z ciężką głową nigdy nie jest zbyt efektywna.

Jeśli tata ma siedzącą pracę, a jego ulubioną rozrywką są gry komputerowe, które może i są emocjonujące, ale wiele ruchu nie zapewniają, warto w elegancki sposób skłonić go do dodatkowej aktywności fizycznej. Świetnym prezentem dla taty na imieniny będą więc kijki do nordic walking lub narty biegówki. Biorąc pod uwagę zbliżającą się zimową aurę, jest to na pewno dobry pomysł na spędzanie czasu aktywnie na łonie przyrody.

Wielu mężczyzn zostaje w swoim życiu ojcami. Niewielu jednak zasługuje na miano prawdziwego taty. Dlatego prezent dla niego musi być przemyślany i trafiony, a czasem powinien być wynikiem współpracy całej rodziny. Każdy młody tata ucieszy się z prezentu, który własnoręcznie wykonał jego ukochany szkrab, nawet jeśli będzie to nieco nieporadnie namalowany obrazek. Ważne by taki podarunek zapadł w pamięć na dłużej niż do przyszłego roku i nie łapał kurzu w szafie. Świąteczne swetry zajmują już i tak dostatecznie dużo miejsca.

Prezent_dla_taty_1_800x600px

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 głosów, średnio: 5,00 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera