Oryginalne pomysły na ślubne upominki

Wyjątkowy prezent na ślub to nie wszystko. Zwyczajowo, oprócz pieniędzy lub prezentu głównego, parę młodą obdarowuje się kwiatami, winem lub bardziej nietypowym upominkiem ślubnym. Właśnie taki oryginalny prezent o wiele bardziej zapada w pamięć niż nieco oklepane już podarunki w postaci kwiatów lub wina.

Czasem państwo młodzi wychodzą nam naprzeciw i otwarcie piszą na zaproszeniach ślubnych, jakiego upominku oczekują. Co jednak, jeśli sami musimy wpaść na pomysł na prezent ślubny, który podarujemy zamiast kwiatów?

Wybór upominków może czasem przyprawić o zawrót głowy. Godzinami można krążyć między sklepowymi alejkami i zastanawiać się, jakie wino na prezent ślubny najlepiej kupić, aby trafić w gust nowożeńców i żeby jednocześnie nie wyjść na sknerę i dusigrosza.

Na pewno nie warto się roztkliwiać i popadać w paranoję. W końcu alkohol w ramach podarunku nie zawsze jest słusznym rozwiązaniem. Zwłaszcza dla państwa młodych, którzy bardziej od hucznych imprez doceniają przebywanie w domowym zaciszu, świetnym pomysłem będzie książka na prezent ślubny z odpowiednią dedykacją. Wtedy pozostaje jedynie kwestia zorientowania się, jaki tytuł zasługuje na kupno w ramach prezentu ślubnego. Jeśli nie znamy dokładnych upodobań przyszłych małżonków, warto postawić na literaturę faktu, biografie lub poradniki – przydadzą się w każdym domu i na pewno będą to najlepsze książki na prezent ślubny.

Prezentów na ślub, które możemy wręczyć zamiast kwiatów może być mnóstwo. Zamiast typowej wiązanki można obdarować pannę młodą o wiele bardziej oryginalnym bukietem złożonym z cukierków. Coraz bardziej modne staje się również dołączanie do podstawowego prezentu ślubnego niespodzianki w postaci zdrapek lub kuponów lotto na ślub, które być może przyniosą młodej parze jeszcze więcej radości i szczęścia.

Oryginalne pomysły na ślubne upominki

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 głosów, średnio: 4,50 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera