Oryginalny prezent na 45 rocznicę ślubu

Szafirowa rocznica ślubu jest już tym ostatnim przystankiem przed złotymi godami, które zwykle świętowane są najhuczniej. Nie ukrywamy, że jeśli chodzi o życzenia na 45 rocznicę ślubu zwykle życzymy zdrowia, bo często w tym wieku ono jest właśnie najważniejsze. Możemy więc iść w tym kierunku i zafundować rodzicom czy ukochanemu dawkę zdrowia w postaci popularnych preparatów wzmacniających organizm. Możemy też podarować bliskim voucher na prezent. Doskonale się sprawdza, kiedy nie do końca wiemy co kupić, a nasi rodzice mają już właściwie wszystko.

Pamiętajmy, że wyjątkowe prezenty na 45 rocznicę ślubu rodziców nie muszą być oklepane. Jeśli nasi bliscy dbają o zdrowie warto podarować im np. kijki do nordic walking. Zdarza się jednak, że nasi rodzice mają odmienny gust, dlatego czasem warto kupić coś każdemu z osobna, by oboje byli zadowoleni.

Prezent dla żony na rocznicę ślubu

Postarajmy się kupić coś wyjątkowego. Co powiecie na personalizowane prezenty? Na przykład komplet poduszek z Waszymi inicjałami albo grawerowana patera lub słoik na ciasteczka. Takie prezenty cieszą najbardziej.

Prezent dla męża na rocznicę ślubu

A co powiesz na spełnienie jego marzeń z młodzieńczych lat? Ciekawym prezentem może być np. voucher na przejażdżkę Lamborghini. Jeśli chcesz kupić na 45 rocznicę ślubu coś praktycznego, sprezentuj mu np. elegancki skórzany portfel z jego inicjałami.

Prezent na 45 rocznicę ślubu rodziców

Oryginalnym prezentem może być voucher na pobyt w sanatorium albo pakiet dla dwojga na masaże lecznicze czy inne zabiegi, które w tym wieku z pewnością pozwolą utrzymać formę i cieszyć się zdrowiem ☺ Możecie też kupić voucher na treningi nordic walking z profesjonalnym instruktorem. To nie tylko sposób na utrzymanie kondycji, ale także wspólnie spędzony czas. Taki prezent na 45 rocznicę ślubu na pewno się spodoba.

prezent na 45 rocznicę ślubu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 głosów, średnio: 5,00 na 5)
1 komentarz
  1. Czy faktycznie ten nordic walking jest zdrowy? czy prozdrowotny? Słyszałam nieprzychylna opinie, co wywołało we mnie ogromne zdziwienie, bo wszędzie się trabi,ze to fajne, pozytywnie wpływa na samopoczucie.
    Myślę,że ktoś nieprawidłowo starał, czyli buty miał do kija:)

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera