Oryginalny prezent na chrzciny

Zostałeś/ zostałaś zaproszona na chrzciny jako jeden z wielu gości i kupno prezentu zmywa ci sen z powiek? Pamiętaj, że chrzciny to wyjątkowy dzień w życiu każdego rodzica, mimo, że dla Ciebie jako gościa może być to jedna z kolejnych już rodzinnych imprez. Postaraj się pokazać z jak najlepszej strony i pojawić z właściwym prezentem. Oto kilka propozycji na oryginalny prezent na chrzciny dla chłopca i dziewczynki.

Sesja zdjęciowa

Zorganizowanie całej oprawy chrzcin to nie lada wyzwanie i wydatek. By ułatwić młodym rodzicom, choć w niewielkim procencie ten dzień, można pokusić się o zorganizowanie dla całej trójki sesji zdjęciowej. Taki prezent to super zabawa i pamiątka utrwalająca ten wyjątkowy dzień na zawsze.

Miarka żyrafa

Wyjątkowa i oryginalna miarka żyrafa, którą na allegro można kupić za kilkanaście złotych z pewnością sprawi radochę szkrabowi. To prezent na kilka dobrych lat, umożliwiający rodzicom zmierzyć wzrost dziecka na różnych etapach rozwoju oraz uwiecznić to na zdjęciach. Żyrafa ma miejsca na fotografie malucha. Miarka dostępna jest w wersjach innych zwierząt: zebry, żabki, lwa czy krówki.

Grawer na prezencie

Super pamiątką, a zarazem wyjątkowym upominkiem, będzie srebrna tabliczka z życzeniami. Można na niej, prosząc wcześniej rodziców, odcisnąć stópkę lub rączkę dziecka, co jest dość nietypowe. To samo można zrobić ze srebrnymi sztućcami, smoczkiem, skarbonką personalizując prezent i grawerując imię ochrzczonej dziewczynki czy chłopca.

Zainwestuj w przyszłość

Warto pomyśleć o przyszłości dziecka. Zamiast małych upominków super oryginalnym pomysłem na prezent na chrzciny może okazać się założenie konta oszczędnościowego. Wpłacenie konkretnej sumy pieniężnej może być motywacją dla rodziców co do miesięcznych wpłat, nawet niewielkich. Po kilkunastu latach zgromadzone oszczędności zdecydowanie ułatwią życiowy start dorosłego już potomka.

Karnet na basen

Karnet na basen to super sprawa i pomysł na prezent na chrzciny. Maluch oswoi się z wodą i nauczy się pływać, no i rodzinka wspólnie spędzi czas, doskonale się przy tym bawiąc.

Dodatki

Cokolwiek kupisz dla malucha, nie zapomnij o skromnym dodatku. Konieczna będzie kartka z życzeniami, mogą to być również czekoladki, aby zgodnie z przesądem, osłodzić życie malucha, tort z pampersów (dość ciekawy pomysł) czy bukiet zrobiony z dziecięcych skarpetek. Pamiętaj jednak, aby prezent dobrać kolorystycznie do płci dziecka.

Zobacz ciekawe prezenty na chrzciny

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 głosów, średnio: 5,00 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera