Pakowanie prezentu ślubnego

Kupowanie prezentów ślubnych to nie lada wyzwanie. Z okazji tak ważnego wydarzenia chcielibyśmy podarować młodej parze coś, co będzie jednocześnie praktyczne, ale i oryginalne. Coś, co posłuży parze przez lata, ale będzie kreatywne i nietuzinkowe.

Nie zawsze da się połączyć obie rzeczy, ale często możemy nieco nadrobić kreatywnością, wymyślając oryginalne opakowania prezentowe na wspaniałe prezenty ślubne. Zdarza się niestety, że często poszukiwanie tego odpowiedniego prezentu tak nas pochłania, że nawet nie zastanawiamy się nad tym, jak ładnie zapakować prezent ślubny. A przecież opakowanie prezentu ślubnego jest równie istotne, co jego zawartość. Jak zapakować kupony lotto, gotówkę, drobne upominki czy vouchery? Jak widać, pakowanie prezentów w papier odeszło już dawno do lamusa. Oto kilka pomysłów.

1. Pakowanie prezentu ślubnego – gotówka. Jest to chyba jeden z najczęściej wręczanych prezentów, który z pewnością przyda się parze młodej. Wyjdźmy jednak poza schemat i zrezygnujmy z tradycyjnej białej koperty. Bukiet z banknotów? Czemu nie! A może banknoty zwinięte w ruloniki i umieszczone w balonie wypełnionym konfetti? Jak najbardziej!

2. Kupony lotto na ślub – jak zapakować? Kupony są świetnym dodatkiem do głównego prezentu. Możemy spokojnie wręczyć je w formie bukieciku.

3. Opakowania na e-prezenty. Zdarza się, że na prezent ślubny wybieramy karty prezentowe oraz vouchery na różnego rodzaju rozrywki czy kursy. Jak powinno wyglądać pakowanie takich prezentów na ślub? Przede wszystkim warto zauważyć, że serwisy oferujące vouchery, jak podarujkarte.pl, zapewniają opakowania ozdobne, dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwań. Dzięki temu nawet voucher wysłany mailem, będzie prezentować się odpowiednio do okazji. Często serwisy tego typu realizują także nasz indywidualny projekt opakowania.
a. voucher na kurs gotowania dla dwojga – jak zapakować? Warto wymyślić opakowanie, które będzie związane z gotowaniem, korzystając np. z różnego rodzaju grafik. Świetną niespodzianką będzie też voucher schowany do książki kucharskiej.
b. voucher na sesję fotograficzną dla dwojga – jak zapakować? Możemy kupić odpowiednie pudełko i owinąć je papierem, na który przykleimy wspólne zdjęcia pary młodej. Możemy także umieścić go w ramce na zdjęcia lub albumie.

Pakowanie prezentu ślubnego

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 głosów, średnio: 5,00 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera