Perłowa rocznica ślubu. Oryginalne prezenty na 30 rocznicę ślubu

30 rocznica zwana jest też perłowymi godami. Tradycyjnie więc do prezentu jubileuszowego możemy dorzucić coś perłowego. Niekoniecznie musi to być perłowy naszyjnik dla żony. Równie dobrze prezentują się dodatki dekoracyjne do domu z użyciem masy perłowej, np. oryginalne lampy czy wazony. No dobrze, ale wcale nie musimy poprzestawać na perłach, wybierając prezent na 30 rocznicę ślubu. Pomyślmy może najpierw o życzeniach, bo o upominkach powiemy więcej nieco później.

Śmieszne życzenia na rocznicę ślubu będą odpowiednie, jeśli jubilaci to nasi bliscy znajomi czy rodzina. Możemy je złożyć w każdej formie, zamawiając grawer na tabliczce albo kupując oryginalny dyplom gratulacyjny. Życzenia na 30 rocznicę ślubu dla rodziców mogą być wypisane np. na początku albumu ze wspólnymi zdjęciami. Wybór należy do nas. Pamiętajmy jednak, by składając życzenia wykazać się oryginalnością.

Jaki prezent na perłowe gody dla żony?

Oczywiście możesz kupić elegancką biżuterię. Jeśli chcesz jej dać odrobinę wytchnienia i przyjemności, zafunduj jej voucher na masaż czekoladowy albo degustację czekolady.

Co kupić na perłową rocznicę ślubu mężowi

Jak wiemy, w tym wieku mężczyźni lubią testować szybkie samochody. Więc jeśli Twój mąż jest fanem motoryzacji, możesz kupić mu voucher na wypożyczenie samochodu albo na przejażdżkę samochodem wyścigowym.

Co kupić rodzicom na 30 rocznicę ślubu?

Twoi rodzice marzą o wycieczce w góry albo nad morze? W takim razie voucher na kilkudniowy pobyt w hotelu będzie idealnym prezentem dla rodziców na 30 rocznicę ślubu. Ciekawym prezentem na 30 rocznicę ślubu dla rodziców może być także praktyczny gadżet do kuchni czy bilety do kina.

Prezent na 30 rocznicę ślubu dla znajomych.

Na rozrywkę nigdy nie jest za późno, więc jeśli chcecie sprawić przyjemność swoim znajomym, kupcie im kartę wstępu na kręgle albo kartę prezentową na paintball. Dobra zabawa z okazji trzydziestej rocznicy ślubu gwarantowana.

Perłowa rocznica ślubu znajomych

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 głosów, średnio: 5,00 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera