Pomysł na 60-te urodziny taty lub teścia

Zbliża się ważna data dla Twojej rodziny? 60-te urodziny Taty nie przypadają przecież co roku i warto postarać się o naprawdę wyjątkowy prezent, który sprawi radość solenizantowi. A może to ojciec męża będzie dmuchał świeczki na torcie i od paru dni myślicie nad prezentem niespodzianką? Niezależnie od tego dla kogo jest to prezent, pamiętaj, że musi on pokazać, że mimo, że tych 60 lat, które właśnie minęły, solenizant w Waszych oczach dalej jest witalnym, pełnym energii człowiekiem. Oto wymarzone prezenty dla każdego 60-cio latka:

Jak nowonarodzony
Być może solenizant nigdy nie był w spa i nie miał okazji zażyć tych wszystkich wspaniałych relaksujących zabiegów, które sprawiają, że człowiek czuje się jakby miał znowu dwadzieścia lat. Specjalny voucher do spa dla mężczyzn umożliwia nadrobienie tych zaległości.

Męska przygoda
Wiek to tylko liczba! Jeśli Twojemu solenizantowi brakuje prawdziwe męskich emocji, podaruj mu voucher, który sprawi, że serce znowu zacznie szybciej bić. Adrenaliny doświadczy podczas jady samochodem terenowym lub w po oddaniu celnego strzału z broni.

Nostalgiczna podróż po stolicy
Spraw by jubilat mógł powrócić do czasów wczesnej młodości kiedy to w sklepach był tylko ocet, a żywność można kupić było tylko na kartki. Wszystko dzięki zabytkowym samochodom, które znowu zabiorą go w podróż do czasów PRL-u.

Nasze propozycje

Wyścig z czasem
Jeśli solenizant lubi wyzwania to z pewnością będzie zachwycony wizytą w escape roomie – miejscu, w którym będzie miał tylko 60 minut na to by rozwiązać logiczną zagadkę i wydostać się z pomieszczenia. Czy stanie na wysokości zadania?

Nasze propozycje

Zatrzymany w biegu czas
Rodzina jest najważniejsza. Warto o tym pamiętać nie tylko podczas wielkich rodzinnych jubileuszów i każdego dnia spoglądać na zdjęcia swoich bliskich. Jeśli chcesz by solenizant miał Was wszystkich zawsze w zasięgu wzroku, podaruj mu voucher na oryginalną sesję rodzinną.

Okrągłe rocznice urodzin często wiążą się z tym, że podsumowujemy czas, który już za nami. Spraw by ten dzień był jak najprzyjemniejszy dla jubilata i utwierdź go w przekonaniu, że najlepsze dopiero przed nim, bo młodość to stan ducha. Prezent w postaci vouchera, który mu ofiarujesz z pewnością potwierdzi Twoje słowa i sprawi, że 60-te urodziny na zawsze pozostaną w jego pamięci.

60-te-urodziny_800x600

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen.)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera