Kamperem przez świat – podaruj swoim bliskim przygodę życia

Znajomi, którzy są prawdziwymi podróżnikami to prawdziwy skarb. Są to zawsze niezwykle wartościowe osoby, bardzo otwarte i obeznane w świecie. Warto o nich dbać, dlatego – jeśli szukamy wyjątkowego prezentu, który pomógłby spełnić ich marzenia – warto zastanowić się nad czymś, co będzie odpowiadać ich największej pasji. W tym przypadku byłyby to z pewnością podróże. Idealnym pomysłem na prezent będzie zatem prawdopodobnie voucher na wynajem kampera bądź przyczep kempingowych!

Bagaż wspomnień

Marzenia nic nie kosztują, za to takie podróże już niestety tak. Tacy podróżnicy z prawdziwego zdarzenia rzadko kiedy mają dom, do którego wracają po każdej podróży. Są oni raczej obieżyświatami dla których domem jest cały świat. Cóż jednak to cena za bagaż wspaniałych doświadczeń i przygód, których można pozazdrościć. Warto zatem zrozumieć taki styl życia i podarować swoim znajomym cokolwiek, co tylko przyda im się w podróży. Każdy najdrobniejszy podarunek dla podróżnika, zaczynając na gadżetach w wersji mini, a kończąc na tak oryginalnym jak voucher na wynajem kampera, to upominek na wagę złota. Pomysł na prezent dla takich znajomych to nie lada wyzwanie, a zwłaszcza jeśli dysponujemy ograniczonym budżetem., ale jest na to rozwiązanie!

Grunt to dobre wyposażenie

Koszt wypożyczenia kampera waha się od 300 do 600 złotych za dobę w zależności od standardu, przejechanych kilometrów oraz oczywiście wypożyczalni. To, jakie jest wyposażenie kampera, należy sprawdzić zanim wybierzemy najdogodniejszą z opcji. Bynajmniej nie chodzi tutaj tylko o to czy jest na czym ugotować ciepły posiłek, ale dotyczy to także płynów czy tabletek do toalety chemicznej, płynów eksploatacyjnych oraz butli z gazem i zbiorników z wodą. Każda wypożyczalnia kamperów lub przyczep kempingowych bo może to właśnie przyczepy kempingowe – hobby wielu podróżników – kręcą Cię najbardziej?) zadba nie tylko o to, by niczego nie brakowało, ale również wskaże zaprzyjaźnione stacje po to, aby ewentualna naprawa przyczep kempingowych przebiegła sprawnie, bez stresu i – co najważniejsze – by pokryło jej koszt ubezpieczenie.

Korzystny wynajem

Co jeszcze warto mieć na uwadze decydując się na wynajem kamperów lub przyczep kempingowych? Ważna jest różnica w cenie ich wypożyczenia, gdyż może być ona znaczna. Wynajem przyczep kempingowych rozlicza się od ilości dni – od 150 do 500 złotych za dobę, przy czym najkorzystniej jest wynająć ją od razu na miesiąc. Jeśli tylko mamy wystarczająco dużo czasu, można tym sposobem zaoszczędzić pieniądze a jednocześnie dłużej się relaksować. W przypadku przyczep kempingowych – te nad morzem mogą być równie kosztowne co kamper. I tu zaczyna się cała zabawa. Czym one w ogóle się różnią?

Kamper czy przyczepa kempingowa?

Najłatwiej zobrazować to w ten sposób: kamper to samochód będący przyczepą kempingową, zaś przyczepa to dodatkowy obiekt holowany przez nasze auto. Zaletą przyczepy jest więc dodatkowa przestrzeń w postaci wnętrza samochodu i większa mobilność w mieście, ponieważ duży gabarytowo obiekt można zostawić w przeznaczonym do tego miejscu. O przestrzeni zaś można mówić dużo w zależności od modelu, jednak w kamperach mamy go zwykle więcej. Oryginalne prezenty dla podróżników niestety kosztują. Jeśli jednak zdecydujemy się na taki upominek jak kamper czy przyczepa kempingowa, to wynajem ich nie powinien być dużym problemem, gdyż jest wiele firm, oferujących właśnie takie usługi.

Nie ma znaczenia, czy zdecydujemy się na ekonomiczne podróże nastawione na zwiedzanie świata czy luksusowe przyczepy kempingowe do relaksu na łonie natury, będzie to z pewnością pomysł na wyjątkowy prezent nie tylko dla podróżniczki, ale również dla prawdziwego podróżnika. Voucher na wynajem kampera sprawdzi się idealnie do realizacji szalonej przygody życia – zapewniamy!

wynajem kamperów

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen.)
1 komentarz

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera