Co wykombinować dla męża na rocznicę ślubu? Zaskocz go i zorganizuj dzień pełen sportowych atrakcji

Kolejna rocznica ślubu to nie tylko święto długotrwałego związku, ale też okazja do zaszczepienia nowej energii w postępowanie męża. To okazja do tego, by mężczyzna ruszył się z przysłowiowej kanapy i zajął się swoją kondycją. Sport i ruch to idealne pomysły na prezent dla męża.

Prezentem na rocznicę ślubu dla męża w tym roku niech będzie na przykład karnet sportowy. Voucher na lekcje golfa to nietypowy prezent na rocznicę ślubu, ale też ekskluzywny podarunek dla eleganckiego mężczyzny. Wbrew wielu opiniom, golf jest wymagającą dyscypliną i przynosi dodatkowy prestiż. Dzięki nauce gry w golfa mąż może zapunktować u szefa, a to w przyszłości może poskutkować nawet podwyżką. Bilet wstępu do klubu golfowego to świetny początek nowej fizycznej aktywności dla mężczyzny, który do tej pory raczej stronił od zdrowego stylu życia. Odrobina ruchu to świetny pomysł na prezent dla męża z okazji uczczenia kolejnej rocznicy ślubu.

Kolacja przy świecach to jeden z tych już nieco oklepanych pomysłów na rocznicę ślubu – mężowi nie zawsze musi się podobać kilkugodzinne siedzenie przy posiłku. Zamiast więc przyswajać kolejne kalorie, lepiej jest zainwestować w bardziej odpowiedni prezent dla niego. Może to być dzień atrakcji w parku linowym, spędzony na przykład z dziećmi.

W każdym wieku można rozwinąć pasję i znaleźć coś, co popędzi do przodu nasze życie. Kiedy nie wiemy, co kupić mężowi na rocznicę ślubu, warto poszukać dla niego nowego ciekawego zajęcia. Karta podarunkowa na strzelnicę sportową może być dobrym rozwiązaniem, jeśli na przykład mąż ma w piwnicy starą wiatrówkę, której nie używa. Może czas najwyższy, by znalazła zastosowanie, a w kontrolowanych warunkach obiektu nikt nie zrobi sobie krzywdy.

Z kolei jeśli chcemy połączyć strzelanie z odrobiną ruchu i sprawić, by nasz mąż poczuł się jak rasowy żołnierz, to najlepiej podarować mu bon na paintball laserowy w prezencie. Taka mała zabawa w komandosów przyszłości to świetny pomysł na rocznicę ślubu dla całej rodziny. Można wreszcie postrzelić żonę lub męża bez konsekwencji. Taka karta jest też oczywiście doskonałym prezentem tylko dla męża na rocznicę. Na laserowy wybieg może pójść sam, z synem lub zaprosić kolegów z pracy.

W prezencie na rocznicę dla męża najlepiej sprawdzi się zdrowie i dobre samopoczucie, które pozwoli spędzić razem jeszcze wiele lat małżeństwa. Kiedy zastanawiamy się, jaki prezent kupić dla męża na rocznicę ślubu, dobrze jest znaleźć sposób na uszczęśliwienie go aktywnością, którą naprawdę lubi, aby nie miał poczucia, że próbujemy wypchnąć go z domu na siłę i za karę.

Zobacz co kupić mężowi na rocznicę ślubu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 głosów, średnio: 5,00 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera