Kobieta zmienną jest – czyli pomysły na udaną metamorfozę Twojej ukochanej

Twoja ukochana obchodzi urodziny i zastanawiasz się jaki prezent sprawi jej najwięcej radości? Gdy ma się tak długi staż związku jak Wy to wcale nie jest to takie proste. Wiesz, że prezent musi być oryginalny i całkowicie ją zaskoczyć, a więc kubki, bluzki i perfumy nie wchodzą w grę – co roku dostawała przecież takie prezenty. Jednak jest coś, co na pewno ją zachwyci – kobiety kochają zmiany i eksperymenty w swoim wyglądzie, które sprawiają, że wprawiają w zachwyt i osłupienie wszystkie koleżanki z biura. Podaruj Twojej ukochanej jedną z najcenniejszych rzeczy – pewność, że wygląda zjawiskowo.

Postaw na zmiany!
Każda dziewczyna od czasu lubi coś zmienić. Nowa fryzura, a może totalna metamorfoza, a następnie profesjonalna sesja zdjęciowa? A może diametralnie inny wizerunek? Jak szaleć, to szaleć! Niech Twoja ukochana powali wszystkich na kolana swoim wyglądem – tylko uprzedzamy, że poziom Twojej zazdrości znacząco się podniesie ;).

Jak Cię widzą, tak Cię piszą czyli wymień garderobę
Twoja luba narzeka, że nie ma w co się ubrać, choć przecież widzisz, że w jej szafie jest pełno ubrań? Przed każdym wyjściem z domu twierdzi, że źle wygląda i żadna sukienka jej nie pasuje? Nie wiesz co zrobić by w końcu dobrze się ze sobą poczuła? Umów ją na spotkanie ze stylistką, która udzieli profesjonalnych porad w co Twoja ukochana powinna się ubierać i pomoże wymienić zawartość szafy. Nikt przecież nie zrozumie lepiej kobiety jak… druga kobieta.


Zadbaj o szczegóły

Szczegóły, nawet w wyglądzie są bardzo istotne. Zadbane paznokcie zarówno u dłoni, jak i u stóp, stanowią dopełnienie całej stylizacji i są wizytówką kobiety. Nic tak nie przyciąga uwagi jak długie, gęste rzęsy, które sprawiają, że spojrzenie staje się bardziej przenikliwe, a oko wygląda doskonale bez codziennego malowania tuszem rzęs. Podaruj swojej kobiecie zabiegi kosmetyczne, które sprawią, że będzie czuła się dopieszczona w każdym detalu.

Najlepszy prezent, to ten, którego się nie spodziewamy. To prezent, który spełnia nasze najskrytsze marzenia i zaspokaja nasze potrzeby. A jeśli chodzi o wygląd, te zawsze są niespełnione, bo przecież nie ma kobiety, która nie chciałaby czegoś sobie zmienić. Podaruj więc swojej ukochanej voucher dzięki, któremu przeżyje prawdziwą metamorfozę. Jednak pamiętaj, żeby okazać jej również to, że kochasz ją przecież nie za to jak wygląda.

pomysly-na-metamorfoze-800x600

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen.)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera