Pomysły na prezent dla mężczyzny od… mężczyzny

Szukasz prezentu dla swojego kumpla, ziomka, brata lub szwagra? Chcesz aby naprawdę ucieszył się z tego co otrzyma? A więc wiesz, że to musi być coś dzięki czemu poczuje nowy napływ adrenaliny i będzie mógł sprawdzić się w nowej sytuacji. Sam jesteś facetem dlatego doskonale rozumiesz jego potrzeby i wiesz, że każdy mężczyzna potrzebuje czasem oddać się typowo męskim rozrywkom. Sprawdź propozycje przygotowane przez męską część teamu Podaruj kartę i wybierz najlepszą opcję dla obdarowanego.

Sprawne cztery koła
Doskonale wiesz, że oczkiem w głowie każdego faceta jest samochód. Dlatego voucher z usługami, które sprawią, że każdy samochód będzie jak nowy okaże się strzałem w dziesiątkę. A może obdarowany właśnie zmienia samochód? Spraw by miał pewność, że nowy pojazd jest w stu procentach bezpieczny i podaruj mu voucher dzięki, któremu sprawdzi auto przed zakupem.

Szybki i wściekły
Chyba nie ma mężczyzny, który chciałby choć raz wsiąść do ekskluzywnego, sportowego i niewiarygodnie szybkiego samochodu, prawda? Spraw obdarowanemu niezwykły prezent – niech poczuje zawrotną prędkość na torze sportowym.

Nasze propozycje

Jazda w terenie
Terenowy samochód, wymagający teren i pełno błota to nie są warunki dla niedzielnego kierowcy. Jeśli osoba dla której szukasz prezentu lubi motoryzacyjne wyzwania, z pewnością ucieszy się z możliwości by wsiąść do samochodu terenowego i doświadczyć tego, co tak naprawdę znaczy prawdziwa jazda.

Celny strzał
Mało co daje taki skok adrenaliny jak chwila kiedy naciska się spust broni i w napięciu obserwuje się czy pocisk trafi do celu. Spraw by obdarowany doświadczył tych emocji na własnej skórze i przekonał się czy jego strzały będą celne.

Presja czasu
A może rzucisz mu wyzwanie i sprawdzisz jak radzi sobie z logicznymi zagadkami pod presją czasu? Wizyta w escape roomie wymaga niezwykłego opanowania, umiejętności pracy zespołowej i analizowania obecnej sytuacji. Możesz towarzyszyć obdarowanemu w tej niezwykłej przygodzie i sprawdzić czy uda się Wam rozwiązać zagadkę, która na Was czeka.

Nasze propozycje

Nikt tak nie zrozumie faceta jak drugi facet. Dlatego jesteśmy pewni, że niezależnie od tego na jaką okazję szukasz prezentu to obdarowany będzie zachwycony tym co dostanie, a Ty będziesz mieć satysfakcję, że sprawiłeś mu radość. Dlatego już dziś wybierz odpowiedni prezent, który odpowiada preferencjom osoby która go otrzyma.

dla-mezczyzny-od-mezczyzny_800x600

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen.)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera