Pomysły na prezenty na 50 urodziny

50 urodziny to kategoria, w której najczęściej kupujemy upominki dla mamy czy taty. Pomysł na prezent urodzinowy nie musi być banalny. Postarajmy się prócz bukietu na 50 urodziny wręczyć także coś, co nasi najbliżsi zapamiętają na długo. Jeśli nie macie żadnych pomysłów na prezent na 50 urodziny, na pewno chętnie skorzystacie z naszych inspiracji.

Znajdziecie tu nietuzinkowe przykłady prezentu na 50. Pamiętajcie, że rodzice czy znajomi nie są jeszcze dziadkami i na pewno spodoba im się odrobina rozrywki, której nie mogą zaznać na co dzień. Dlatego zadbajcie o to, by pomysł na prezent na 50 urodziny był spełnieniem marzeń. Jeśli nie wiecie, co kupić bliskim na 50 urodziny, zapraszamy do lektury.

1. Prezent na 50 urodziny dla mężczyzny. Jeśli szukacie prezentu dla taty na 50 urodziny albo chcecie podarować coś swojemu koledze, sprawcie by upominek był praktyczny lub by sprawił mu odrobinę radości.
a. Stand-up. Śmieszne prezenty na 50 urodziny już dawno odeszły do lamusa, ale to nie znaczy, że nie możecie podarować komuś odrobiny uśmiechu. Dobry stand-up zawsze bawi, niezależnie od wieku.
b. Przegląd samochodu. Jeśli nie wiecie, co kupić na 50 urodziny mężczyźnie, a wiecie, że Wasz tata ma problemy z samochodem, podarujcie mu darmowy przegląd. Na pewno spodoba mu się ten wyjątkowy prezent.
c. Zestaw narzędzi. Wasz tata jest złotą rączką i uwielbia majsterkowanie? Kupcie mu jakieś narzędziowe gadżety na 50 urodziny.

2. Prezent dla mamy na 50 urodziny. Chcecie wiedzieć, co kupić na 50 urodziny kobiecie, która ma już prawie wszystko? W takim razie mamy dla Was pomysł na 50 urodziny, który Wasza mama, żona czy przyjaciółka zapamięta na długo.
a. Bilety lotnicze. Chyba nie musimy tłumaczyć, że wycieczka w jakieś tropikalne miejsce albo zwiedzanie urokliwych zakątków włoskich miast będzie prezentem marzeń.
b. Kurs języka angielskiego. Nawet w tym wieku warto się uczyć języków, zwłaszcza, że na naukę nigdy nie jest za późno.
c. Lot szybowcem. Nawet w tym wieku można spełniać swoje marzenia o szybowaniu w chmurach. Piękne widoki to niezwykły prezent dla mamy czy żony.

Mamy nadzieję, że wiecie już, jaki prezent na 50 urodziny wybrać dla członków rodziny lub znajomych.

Pomysły na prezenty na 50 urodziny

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 głosów, średnio: 4,40 na 5)
1 komentarz
  1. dmuchany balkonik – rewelka!!
    wiem, nie każdy zniesie.. i wiadomo nie osobie o kuli np., ale dla mojego będzie strzał w 10tkę! :))) już widzę tę minę i imprezę potem..bić się będą.. każdy będzie chciał zdjęcie, każdy dotknąć, potrzymać, ustawić się… gorzej, że z prawdziwym to potem nie do śmiechu, a przecież grunt to mieć poczucie humoru niezależnie od wieku!!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera