Pomysły na prezent na 5 rocznicę ślubu

Pięć lat małżeństwa i piąta rocznica ślubu brzmią dla niektórych młodych ludzi jak coś nieosiągalnego. Szczególnie obecnie, kiedy związki zdają się bardzo szybko rozpadać, dwoje osób z takim stażem wyrasta do rangi bohaterów i wszyscy znajomi się dziwią, jak oni to robią, że tyle ze sobą wytrzymali.

Dlatego, jeśli chcemy by i nasze małżeństwo było tak postrzegane, to warto przedsięwziąć odpowiednie kroki i sprawić, by drewniana rocznica ślubu nie przerodziła się w nudną uroczystość ze sztywnymi życzeniami z okazji 5 rocznicy ślubu i typowym bukietem róż.

Co kupić na 5 rocznicę ślubu

Z okazji 5 rocznicy ślubu warto może wydać nieco więcej i pozwolić sobie na bardziej luksusowy prezent. Jak wiadomo, biżuteria zawsze wygląda ładnie, ale złota kolia o wiele piękniej będzie prezentować się na kobiecej szyi. Taki prezent na 5 rocznicę ślubu dla żony będzie niezapomniany i zdecydowanie potwierdzi, że jej mężczyzna potrafi jeszcze wpaść na pomysł na romantyczny prezent.

Zakup trafionego podarunku dla mężczyzny sprawia niekiedy dużo więcej problemów niż wybór upominków dla kobiet, dlatego kochająca żona powinna dużo wcześniej pomyśleć, co kupić mężowi na 5 rocznicę ślubu. Takim wyjątkowym prezentem dla męża na 5 rocznicę ślubu, zwłaszcza takiego, który lubi nowe wyzwania, może być karta podarunkowa na kurs baristy, by mężczyzna był jeszcze bardziej pewny siebie na spotkaniach towarzyskich albo robił żonie pyszną kawę do łóżka. A może uda mu się zaimponować swoimi nowymi umiejętnościami przed kolegami czy zaproszonym na kolację szefem.

Dodatkiem do śmiesznych życzeń dla znajomych może być mały prezent na 5 rocznicę ślubu w postaci gustownych personalizowanych filiżanek z żartobliwym napisem. Będzie to coś zabawnego, a jednocześnie pożytecznego i stylowego.

życzenia z okazji 5 rocznicy ślubu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 głosów, średnio: 5,00 na 5)
1 komentarz
  1. Moja siostra ma 5 rocznicę ślubu, czemu musiałam tak długo szukać i dopiero tutaj narodził mi się pomysł co mogę jaj dać w końcu się z nią zobaczę

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera