Pomysły na przyjęcie z okazji 18 urodzin

18 urodziny to okazja, którą powinno się świętować hucznie i z rozmachem. Dlatego warto zadbać o to, by przyjęcie urodzinowe było niezapomnianym przeżyciem. Organizujecie 18-stkę w domu, a może to Wasi bliscy zamierzają Wam zrobić imprezę niespodziankę?

Niezależnie od tego, czy planujecie imprezę sami, czy powierzacie organizację 18-stki znajomym, czy może wybieracie się do kogoś i nie wiecie, jak zapakować prezent na 18-stkę, mamy dla Was kilka sprawdzonych pomysłów na 18 urodziny. Znajdziecie tu śmieszne pomysły na 18-stkę oraz kilka wskazówek, o co zadbać, by impreza była przednia.

1. Impreza tematyczna. Przyjęcia, w których obowiązują przebrania, zawsze są fajnym pomysłem. Oczywiście wybór tematu należy do Was. Mogą to być lata 80. czy motyw z jakiegoś filmu. Ważne, byście zadbali o wszystko – zarówno o gadżety na imprezy tematyczne, przebrania, dekoracje, jak i muzykę.
2. Menu na przyjęcie urodzinowe. Jeśli przyjęcie ma być alkoholowe, prócz słonych i słodkich przekąsek oraz napojów, czyli tak zwanej „zimnej płyty”, w menu imprezowym powinien się znaleźć także chociaż jeden gorący posiłek.
3. Prezenty urodzinowe. Pomysły na oryginalne prezenty już były, ale jeśli wciąż nie wiecie, co kupić na 18-stkę, możecie wymyślić jakieś śmieszne rzeczy na 18 urodziny. Co powiecie na 18 drobnych prezentów na 18 urodziny? Wyskakująca z tortu strpitizerka też będzie dobrym pomysłem. Warto również zadbać o oryginalne opakowanie, np. papier z motywem kobiecych piersi.
4. Torty na 18-stkę. W tym szczególnym dniu sprawdzają się szczególnie śmieszne torty na 18 – w kształcie kobiecych piersi dla niego albo w kształcie męskiego przyrodzenia dla niej. Warto pomyśleć też o jakichś śmiesznych dekoracjach tortów na 18 urodziny, które można kupić np. w supermarkecie.
5. Wystrój sali na 18 urodziny. Jeśli jest to impreza tematyczna, nie powinniście mieć problemu z dekoracjami urodzinowymi. Na klasycznym przyjęciu nie powinno zabraknąć konfetti, balonów z helem (do zabawnego gadania) i innych akcesoriów urodzinowych, takich jak czapeczki, okulary czy przyklejane wąsiki.
6. Zaproszenia na 18-stkę. Jak zawsze sprawdzają się tu śmieszne zaproszenia na 18 w formie biletów do teatru czy zaproszeń dla VIP-ów. Możecie też wykonać je własnoręcznie, a do każdego zaproszenia dołączyć coś słodkiego.
7. Dekoracja stołu na 18 urodziny. Warto zadbać, by również wystrój stołu był w imprezowym klimacie. Możemy kupić serwetki w kształcie znaków drogowych z liczbą 18. Do wyboru mamy także śmieszne zastawy na 18 urodziny, wizytówki na kieliszki, naklejki z wąsami na szklanki czy oryginalne pudełeczka na słodkie upominki dla gości.

Pomysły na przyjęcie z okazji 18 urodzin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 głosów, średnio: 5,00 na 5)
2 komentarze

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera