Porcelanowe gody, co kupić na prezent na porcelanową rocznicę ślubu

Dwudziesta rocznica ślubu porcelanowa to już poważny staż w małżeństwie. Dlatego pragniemy, by również prezent na porcelanowe był wyjątkowy (ten jubileusz to rocznica porcelanowa, czyli popularne porcelanowe gody). Ale co kupić, jeśli nie chcemy jeśli nie chcemy stawiać na klasyczną porcelanową zastawę?

Pomysłów jest wiele – romantyczna kolacja we dwoje, voucher na wypożyczenie samochodu czy gadżety elektroniczne. Jeśli chcemy być oryginalni, mamy naprawdę dużo możliwości. Przede wszystkim powinniśmy pokazać ukochanej osobie, że ją kochamy i doskonale znamy jej potrzeby. A to często wiąże się z słuchaniem drugiej osoby. Jeśli Twoja żona ciągle narzeka na stary mikser albo wspomina o wycieczce we dwoje, idź w tym właśnie kierunku i spraw jej na porcelanowe gody romantyczną niespodziankę. No i oczywiście to samo tyczy się naszego męża. Czasem wystarczy tylko uważna obserwacja czy słuchanie, by sprawić idealny prezent na 20 rocznicę ślubu. Rocznica porcelanowa przed Wami? Nie wiesz co na dwudziestą rocznicę ślubu podarować ukochanemu, rodzicom czy znajomym? Zapraszamy do lektury!

Porcelanowa rocznica ślubu – prezent dla niej

Jeśli Twojej żonie marzy się kurs rysunku albo skok na bungee, nie zwlekaj dłużej i zafunduj jej to. Jeśli chce nauczyć się języka, spraw jej voucher na kurs języka angielskiego.

Rocznica porcelanowa – co kupić dla niego

Twój mąż jest zapalonym rowerzystą? Podaruj mu voucher na serwis rowerowy. Jeśli kocha piłkę nożną możesz mu kupić bon prezentowy na zakup koszulek piłkarskich z własnym nadrukiem.

Prezent na porcelanowe gody dla dwojga

Parze z dwudziestoletnim stażem warto podarować coś od serca, np. ręcznie zrobioną ramkę z kolażem wspólnych zdjęć, dzięki którym będą mogli przywołać wyjątkowe wspomnienia. Fajnym prezentem dla rodziców na porcelanową rocznicę ślubu może być także voucher na wycieczkę w góry czy inne urokliwe miejsce. Jubilatom też należy się odpoczynek.

Prócz życzeń z okazji porcelanowej rocznicy ślubu możecie podarować znajomym np. voucher na projekt sypialni albo chociaż fotoplakaty, które urozmaicą wnętrze ich domu.

prezent na porcelanową rocznicę ślubu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 głosów, średnio: 4,86 na 5)
3 komentarze
  1. ludzie.. super, fajnie, ale nie skok na bungee.. toż kręgosłup pęknie;) po co ryzykować, zdecydowanie lepiej masaże:)

  2. a czy można / będzie można kupić tutaj takie karty podarunkowe, o jakich piszecie? może jeszcze nie doczytałam, przepraszam, rozejrzę się:)

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera