Prezent na chrzciny dla chłopca

Chrzciny są niezwykle ważnym wydarzeniem dla rodziców – w tym dniu ich ukochane dziecko staje się pełnoprawnym członkiem kościoła katolickiego oraz doznaje oczyszczenia z grzechu pierworodnego. Na chrzcie dziecko otrzymuje również imię, wybrane przez rodziców.

Z reguły uroczystość ta wiążę się z rodzinnym obiadem. Jeśli zostałeś/zostałaś zaproszona na chrzciny, a głównym bohaterem imprezy jest chłopiec, nie zapomnij kupić odpowiedniego prezentu. Co na chrzciny dla chłopca? Na rynku jest masa rzeczy, w których tylko wybierać. Zastanów się dobrze co chcesz wręczyć dzieciakowi. Możesz skorzystać z naszych podpowiedzi poniżej.

Dewocjonalia itd.
Dość popularnym prezentem jest złoty łańcuszek z medalionem. Prezent taki przyda się chłopcu dopiero gdy podrośnie, ale jest to super pamiątka, którą mogą bez wahania wręczyć rodzice chrzestni. Do tego prezentu na chrzciny można dołączyć kartkę z najlepszymi życzeniami oraz Biblię z dedykacją dla malucha. Super pomysłem na prezent będzie również srebrna ramka na zdjęcia z wygrawerowanym wizerunkiem Matki Boskiej.

Spersonalizuj prezent
Internet jest źródłem , w którym można poszukać pomysłów na „ chrzcinowy” podarunek dla chłopca. https://prezentynachrzest.com pod tym adresem prezentów do wyboru, do koloru. Srebrne buciki, sztućce, smoczek czy grzechotka wykonane ze srebra lub poduszka w kolorze niebieskim, to wszystko z imieniem ochrzczonego chłopca. Warto też zajrzeć na forum poświęconym temu tematowi i skorzystać z doświadczenia innych.

To co dzieciakowi potrzebne
Wiadomo nie od dziś, że wychowanie dziecka wiąże się ze sporymi kosztami. Warto ułatwić życie rodzicom już na początku tej długiej drogi. Bez obaw chłopcu można podarować ubranka (w odpowiednim kolorze: niebieski, szary, brązowy, zielony) czy też środki do pielęgnacji (kremy, oliwki, szampony, pieluszki), które można pięknie zapakować w wiklinowym koszu i obwiązać niebieską wstążką. Warto zorientować się, czy rodzice zakupili już nosidełko albo fotelik samochodowy. Jeśli nie, gwarantowane, że każdy rodzic będzie zachwycony takim prezentem na chrzciny, zwłaszcza, że to koszt kilkuset złotych.

Ostatni, ale zaskakujący pomysł na prezent na chrzciny
Ciężko wybrać spośród dostępnych i różnorodnych prezentów na chrzest. Zafundowanie rodzicom i maluchowi sesji zdjęciowej, zorganizowanej w dzień chrztu to niezwykle oryginalny prezent i super niespodzianka. Nic wielkiego się nie stanie, jeśli opuszczą oni gości na kilka godzin, o pomoc w zastąpieniu gospodarzy można poprosić dziadków. Sesja zdjęciowa będzie utrwaleniem tego wyjątkowego dnia i niezwykłą pamiątką dla rodziców i dziecka. Zdjęcia koniecznie trzeba zapakować w jeden z tych albumów „Chrzest Święty” z wizerunkiem Matki Boskiej, które można dostać w każdym sklepie z dewocjonaliami.

Prezent na chrzciny dla chłopca

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen.)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera