Prezent dla kuzynki na komunię

Dostaliście zaproszenie na komunię do kuzynki i zupełnie nie wiecie co jej podarować z tej okazji? Do najbardziej popularnych prezentów komunijnych należą sprzęty elektroniczne. Ogromnym powodzeniem cieszą się aparaty fotograficzne, konsole do gier, odtwarzacze muzyki, iPody, laptopy i tablety. Oczywiście nie trzeba kupować bardzo drogiego prezentu. Zwykle najdroższe upominki wybiera bardzo bliska rodzina – rodzice, dziadkowie i chrzestni, ale nawet niedrogi, dobrze dobrany drobiazg może zachwycić dziecko. Poniżej przedstawimy listę najciekawszych propozycji.

Co kupić kuzynce w prezencie na komunię?

1. Pismo Święte

Religijnym prezentem na komunię będzie ilustrowany egzemplarz pisma świętego dla najmłodszych. Decydując się na taki upominek warto umieścić dedykację lub specjalne życzenia. Taki prezent z pewnością stanie się pamiątką na lata.

2. Książka

Książki są idealnym pomysłem na każdą okazję, świetnie sprawdzą się także jako prezent na komunię. Nie musimy sięgać jedynie po te o tematyce religijnej. Idealnym wyborem będą ilustrowane bajki dla dzieci. Można także uzupełnić biblioteczkę dziecka o piękne wydanie klasycznych dzieł literatury lub popularnych powieści. Wybór takiego upominku na komunię będzie świetnym pomysłem, ponieważ może to rozbudzić w dziecku wyobraźnię, ciekawość świata i chęć poznawania nowych historii.

3. Medalik

Medalik z grawerem i krzyżyk są bardzo popularnymi prezentami pierwszokomunijnymi. Wynika to zapewne z tego, że biżuteria ma wymiar ponadczasowy. Na pewno będzie to idealny wybór jako prezent dla kuzynki na komunię. Dziecko będzie mogło ją nosić już od dnia uroczystości, a z wiekiem na pewno jeszcze bardziej doceni wartość tego prezentu. Na pewno taki upominek będzie stanowił cenna pamiątkę na wiele lat.

4. Aparat fotograficzny

Wciąż praktycznym, pożądanym przez dzieciaki i rozwijającym pasję podarunkiem jest aparat fotograficzny. Możliwość zapisywania otaczającego świata będzie na pewno wielką frajdą dla dziecka i kreatywnym sposobem na spędzanie czasu. Jest to dość kosztowny prezent, ale na pewno posłuży przez wiele lat. Sprawdzi się na wszelkich wyjazdach i wycieczkach. Na rynku mamy szeroki wybór sprzętu, od aparatów cyfrowych, przez lustrzanki, po ostatnio bardzo modnego następcę polaroida – aparat instax.

5. Odtwarzacz muzyki

Do wyboru są odtwarzacze mp3, mp4, ipady. To, na co się zdecydujemy, zależy od możliwości finansowych. Przenośne odtwarzacze są cały czas w modzie i mogą być wymarzonym prezentem na komunię. Już za ponad 100 zł kupimy naprawdę dobry model. Dziecko może ten sprzęt wykorzystać nie tylko do słuchania muzyki, ale też do odtwarzania audiobooków, oglądania zdjęć czy wyświetlania plików video.

6. Gry komputerowe

Prezentem, który na pewno sprawdzi się na komunię dla kuzynki będą gry komputerowe. Dzieci w tym wieku uwielbiają wirtualną rzeczywistość. Przy odpowiednim wyborze gier, dziewczynka będzie się nie tylko świetnie bawić, ale może się też wiele nauczyć. Ciekawą opcją będą gry tematyczne, dzięki którym dziecko będzie mogło pogłębić swoją wiedzę z danej dziedziny.

Wybierając prezent na komunię dla kuzynki zwróć uwagę na jej zainteresowania i marzenia. Nie musi być to drogi prezent, ważne żeby był pomysłowy i trafił w jej gust.
Sprawdź co kupić kuzynce w prezencie na komunię

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen.)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera