Wymarzony prezent na 15 rocznicę ślubu

Każda rocznica ślubu jest wyjątkowa oraz ważna w życiu małżeństwa i jego najbliższej rodziny, a także znajomych. Małżonkowie bardzo często decydują się na kupowanie sobie wzajemnie prezentów na 15 rocznicę ślubu. Jednak jaki prezent na 15lecie ślubu będzie najlepszy?

Co kupić mężowi na 15 rocznicę ślubu?

Kobiety często zastanawiają się, co kupić mężowi na 15 rocznicę ślubu, ale nie tylko one chcą by był to wspaniały podarunek. Mężczyźni starają się podejść logicznie do takich spraw, dlatego prezent na 15 rocznicę ślubu dla żony wybierają zgodnie z preferencjami kobiety, patrząc na to, co już jest sprawdzone albo potrzebne. Oczywiście prezenty z grawerem takie jak statuetki, czy biżuteria są powszechne – figury zdobią półki w salonie, a piękne kolczyki, czy pierścionki są zawsze mile widziane przez kobiety. Pomysłów na prezenty może być jednak wiele i wcale nie muszą być tak oczywiste jak słodkie upominki w postaci czekoladek. Oryginalne podarki można wykonać własnoręcznie – bransoletki, kolczyki czy paski do zegarków zrobione z różnych materiałów są równie piękne, co te kupione w sklepie. Nie należy zapominać także, że hand made jest obecnie bardzo modny i często można dzięki niemu zaoszczędzić trochę pieniędzy. Jeżeli jednak nie ma czasu na przygotowanie takiego podarku, warto zamówić coś u osób zajmujących się tym zawodowo. Można poprosić je także o wykonanie śmiesznego prezentu – takie również są mile widziane, zwłaszcza, gdy to znajomi wybierają fajny prezent na rocznicę ślubu.

Prezent na 15 rocznicę ślubu dla żony

Jeżeli to druga połówka zdecyduje się na taki praktyczny prezent na 15 rocznicę ślubu można wykorzystać różnego rodzaju bony oferowane przez sieci sklepów. Voucher na kurs fotografii spodoba się żonie, która fascynuje się tą tematyką, a nigdy nie miała okazji pracować profesjonalnie. Kobiety często marzą o romantycznych prezentach takich jak kolacje przy świecach czy bukiety kwiatów, co może ułatwić decyzję niejednemu zabieganemu mężczyźnie, gdy zbliża się 15 rocznica ślubu, a prezent trzeba wybrać w ostatniej chwili.

Prezent na jubileusz rodziców lub znajomych

Inaczej sprawa wygląda, gdy to dzieci chcą zrobić niespodziankę i zastanawiają się co można dać rodzicom na rocznicę ślubu? W tym przypadku wiele nie trzeba, aby ucieszyć mamę i tatę – ciekawe i kolorowe obrazki na rocznicę ślubu będą dla nich wyjątkowe, ponieważ przygotowanie z sercem. Znajomi i starsza część rodziny może trochę zdecydować się na coś praktycznego. Gdy wiadome jest, że małżeństwo przeprowadziło się lub kupiło mieszkanie, można poszukać trafionego prezentu w postaci obrazu na rocznicę ślubu. 15 lecie ślubu to też okazja do zaplanowania wycieczki. Zapracowanym małżeństwom można sprawić voucher na bilety lotnicze, wycieczkę w egzotyczne miejsce, a dodatkowo wynajem samochodu jako prezent, który będzie przydatny w dotarciu w różne miejsca, gdy już będą u celu wycieczki.

Warto również pamiętać, aby do prezentu na 15 rocznicę ślubu dobrać odpowiednie życzenia. Czy zdecydujemy się na żartobliwe i śmieszne wierszyki, czy może wiersze znanych poetów albo na własną rękę napiszemy poemat dla drugiej osoby? To zależy od inwencji twórczej. Warto pamiętać, aby życzenia były dobrane do prezentu i sytuacji – jeżeli organizowane jest eleganckie przyjęcie, życzenia również powinny być eleganckie, np. w postaci toastu. Jeśli jednak to impreza w gronie znajomych, można zdecydować się na bardziej humorystyczne wierszyki i zabawne teksty oraz prezenty. Przy samej oprawie uroczystości warto zdecydować się także na wypożyczenie samochodu jako prezentu – mąż doceni przejażdżkę zabytkowym autem, a przybycie nim do restauracji na uroczystość zrobi wrażenie na gościach.

15 rocznica ślubu wybierz prezent

Dalej nie wiesz, co kupić na prezent na 15 rocznicę ślubu?

15 rocznica to wyjątkowe wydarzenie dla małżeństwa. Takim długim stażem w związku można się tylko pochwalić. W końcu to już 15 lat po ślubie! Jeżeli będziesz uczestniczyć w tym specjalnym dniu, zdecyduj się na wręczenie niezapomnianego prezentu dla pary.

Niezależnie od stażu, jaki posiada para, prezent na rocznicę powinien stanowić wyjątkową pamiątkę. Podarunek powinien być powodem do spędzenia przez parę wspólnych chwil. Dodatkowo prezent powinien wnieść odrobinę świeżości i urozmaicenia do związku. Bądź kreatywny! Zastanów się, co Twoi przyjaciele lubią robić w wolnym czasie, jakie były okoliczności poznania, co ich ze sobą połączyło. Prezent na 15 rocznicę dla znajomych powinien nawiązywać do ich stylu życia.

Jeżeli wiesz, że Twoi przyjaciele lubią ruch i nie są w stanie wysiedzieć w jednym miejscu dłużej niż pięć minut, dobrym pomysłem będzie sprezentowanie vouchera na zajęcia z survivalu. Gwarancja dobrej zabawy i zastrzyku adrenaliny gwarantowana!

Parze, która nie przepada za aktywnością fizyczną, sprezentuj voucher do SPA. Takie wyjście odpręży małżonków, pozwoli im się wyciszyć. Po zabiegach takich jak np. masaż, para może wspólnie skorzystać z sauny a potem wskoczyć do gorącego jacuzzi. Zakochani będą mogli odpocząć i spędzić bardzo romantyczne chwile tylko we dwójkę.

Dla par, które połączyła wspólna miłość do słodyczy, świetnym pomysłem będzie podarowanie vouchera na kurs cukiernictwa. Małżonkowie będą mogli stworzyć cukrowe przysmaki. Będzie to świetna zabawa! Ponadto dostęp do czekolady i innych słodkości będzie nieograniczony!

Dla imprezowiczów, którzy są już znudzeni domówkami, a etap szalonych imprez mają za sobą, sprezentuj voucher na wyjście do winiarni. Zakochani będą mieli możliwość poznania technik produkcji wina, a także degustacji trunków. Nie wspominając już o świetnej zabawie, jaką będzie stanowiła możliwość wyrobu własnego wina.

Jeżeli wiesz, że Twoi znajomi poznali się w specjalnych okolicznościach np. na koncercie swojego ulubionego zespołu, spróbuj do tego nawiązać prezentem. Zakup biletów na koncert właśnie tego artysty będzie z pewnością strzałem w dziesiątkę. Wrócą romantyczne wspomnienia, dzięki którym para będzie mogła przypomnieć sobie swoje pierwsze wyjątkowe spotkanie.

Jeśli wiesz, że małżonków połączyła wspólna pasja np. zamiłowanie do fotografii, podaruj im kartę upominkową na kurs fotograficzny. Obdarowani będą mieli okazję poznać nowe techniki fotografowania, które przedstawi im profesjonalista. Będzie to na pewno trafiony prezent!

Pomysłów na odpowiedni prezent dla pary jest naprawdę wiele. Wystarczy tylko wiedzieć gdzie, oraz w jaki sposób szukać!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 głosów, średnio: 5,00 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera