Co kupić chłopakowi na 25 urodziny?

Jeśli głowisz się nad tym, jaki prezent na 25 urodziny zadowoli Twojego ukochanego, to dobrze trafiłaś! Doskonale zdajemy sobie sprawę, przed jakimi dylematami stoisz. Kupno prezentu dla mężczyzny to nie lada wyzwanie, szczególnie jeśli Twój luby należy do tych z cyklu ,,wszystko mam i nic więcej nie potrzebuję’’. Znajome słowa? A jak! Większość mężczyzn to pragmatyści. I tu pojawiają się sprzeczności między nami kobietami, które chciałyby mieć dużo i jeszcze więcej, nie zważając uwagi na to, że kupują 10 parę tych samych czerwonych szpilek… Przecież każda jest inna 😉

Kierując się męską logiką przy wyborze upominku nie powinnaś popełnić prezentowej gafy. Co kupić chłopakowi na 25 urodziny? Cecha, która powinna charakteryzować odpowiedni prezent, to przede wszystkim jego użyteczność. Dobrze będzie, jeśli upominek będzie służył latami. Natomiast jeśli zdecydujesz się na coś niematerialnego, to postaraj się, aby taki podarunek jak najbardziej zaskakiwał jubilata.

Kupując prezent na urodziny dla chłopaka z okazji 25 skończonych 25 lat weź pod uwagę zainteresowania oraz osobowość partnera. Każdy z nas jest inny, ale większość Panów łączy jedno – zamiłowanie do piłki nożnej, samochodów i elektroniki. Dla maniaków sportu postaw na wyjście na mecz. Twój chłopak będzie w siódmym niebie, gdy zobaczy bilet na mecz swojej ulubionej drużyny. Ponadto, na pewno doceni Twój wkład i poświęcony czas na wyszukiwanie biletów. Jeżeli nie dysponujesz dużą gotówką, to sprezentuj najnowszą grę FIFA 2017.

Jeśli Twój chłopak jest fanem motoryzacji, podaruj mu voucher na wypożyczenie samochodu. Twój chłopak snuje wizje o posiadaniu najnowszego modelu Ferrari? Może nie każdy rozważa kupno takiego prezentu dla chłopaka na 25 urodziny, ale czemu by nie wypożyczyć owego auta? Twój mężczyzna będzie mógł poczuć się jak prawdziwy rajdowiec!

Faceci to duże dzieci, więc możesz być niemal pewna, że Twojego ukochanego zadowoli wyjście z kumplami na paintball lub strzelnicę. Adrenalina i wysiłek to coś, co Panowie z reguły bardzo lubią. Ponadto, mężczyźni będą mogli się wyszaleć na ,,legalnym’’ spotkaniu z przyjaciółmi.

25 urodziny to wspaniała okazja do spełnienia marzeń, a z tego tytułu, iż Twój chłopak przeżył już ćwierć wieku, prezent musi podkreślać ważność tego dnia. 25 urodziny to pretekst do spełnienia marzeń!

Podaruj voucher na skok z bungee swojemu jedynemu jeśli wiesz, że od zawsze o tym marzył. A jeśli Twój partner chciałby spróbować nowego sportu, sprezentuj mu kartę podarunkową na kurs boksu, windsurfingu, albo innego ekstremalnego sportu! Twój partner będzie zachwycony!

Pamiętaj, prezent na 25 urodziny dla Twojego chłopaka nie musi kosztować fortuny. Najważniejsze jest, aby prezent był szczery i wyrażał jak wiele ta osoba dla nas znaczy. Wzruszającymi, a zarazem prezentami z poczuciem humoru, poruszysz serce swojego ukochanego. Twój luby jest miłośnikiem piwa? Sprezentuj mu kufel z wygrawerowanym przekazem, którego sens tylko Wy rozumiecie. Możesz również stworzyć nadruk na koszulce, który będzie humorystyczny i będzie nawiązywał do jego pasji lub osobowości.

Jak sama widzisz, masz duże pole do manewru, jeśli chodzi o pomysł na prezent. Tak więc, zaczerpnij inspiracji i do dzieła!

Zobacz co kupić chłopakowi na 25 urodziny

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 głosów, średnio: 5,00 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera