Jaki prezent na 30 urodziny dla żony od ukochanego męża?

Trzydzieste urodziny to szczególny dzień w życiu każdej kobiety. To taka granica, kiedy to stajemy się dojrzalsze, no i widoczniejsze stają się pierwsze zmarszczki. Nie jest to jednak powód, aby lamentować – wiele kobiet w tym wieku rozkwita i jest bardziej świadoma swojej kobiecości. W takim wyjątkowym dniu mąż trzydziestolatki powinien zadbać o równie wyjątkowy prezent. Jaki? Sięgnij po nasze propozycje poniżej, może któraś z nich przypadnie Ci do gustu.

Kosmetyki to tylko jeden z pomysłów na prezent urodzinowy. Możesz podarować ukochanej trzydziestce jej ulubione kremy lub perfumy. Po kilku latach spędzonych razem na pewno wiesz co nieco o swojej małżonce. Jeśli jednak nie chcesz ryzykować popełnienia faux pas, lepszym wyjściem będzie voucher. Pozwolisz jej samodzielnie dokonać wyboru i spędzić czas na zakupach.

Kolacja w romantycznej restauracji na trzydzieste urodziny. Dlaczego nie? Zabierz żonę w wyjątkowe miejsce, zjedzcie coś dobrego, pijąc wyśmienite wino. Tak rozpoczęty wieczór możecie zakończyć seansem filmowym lub przedstawieniem teatralnym. Nie zapomnij o prezencie dla żony – biżuteria doskonale będzie pasowała na tak szczególną okazję.

Zadbaj o swoją małżonkę i na trzydzieste urodziny podaruj jej wyjątkowy weekend w SPA. Możesz pojechać z nią. Zrelaksujecie się i spędźcie czas razem, z dala od codzienności. Ona z pewnością nie zapomni tak wyjątkowego prezentu urodzinowego.

Urodzinowa impreza? Czemu nie! Zaproś najbliższych znajomych i rodzinę, wynajmij lokal zimą, a latem możesz postawić na ogród za domem, zamów catering, urodzinowy tort i zorganizuj dla ukochanej żony imprezę niespodziankę. Zaskoczysz ją, ale na pewno pozytywnie. Takie urodziny to sukces murowany.

Zastanów się, o czym Twoja żona marzy? Może chciałaby lepiej piec, bo nigdy jej to zbytnio nie wychodziło? Jeśli tak to super. Voucher na kurs pieczenia będzie dla niej jak znalazł, a Ty też na tym skorzystasz, jedząc jej wypieki. A może taki kurs stanie się bodźcem do zmiany dotychczasowego życia i Twoja żona pomyśli o własnym biznesie, jakim będzie właśnie cukiernia/ Ktoś kiedyś powiedział – nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko nieprawdopodobnie.

Skromnie nie znaczy źle. A co za tym idzie Twoja żona na pewno ucieszy się, kiedy dostanie od Ciebie w prezencie urodzinowym jej ulubione róże (super jak kupisz 30), czekoladki i życzenia pełne miłości. Kobiety lubią takie małe rzeczy, bo one najbardziej mówią o męskich uczuciach.

Spersonalizuj prezent, czyli coś dla niej na trzydziestkę. Poduszka z nadrukiem „Dla kochanej Agaty z okazji 30-tych urodzin”, „Mojej miłości – w dniu jej wyjątkowego święta”. Tego typu nadruk można umieścić na koszulce, fartuchu do pieczenia, butelce wina, czekoladkach, ramce na zdjęcia itp. Wybierz to, co najbardziej pasuje do Twojej małżonki. Taki prezent pozwoli jej zapamiętać te urodziny na dobre.

Zobacz prezent na 31 urodziny dla żony

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 głosów, średnio: 5,00 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera