Prezent na komunię dla chłopca

Komunia święta jest pierwszą tak poważną uroczystością dla dziecka. Rodzice są zaangażowani w organizację, dzieci zaaferowane przygotowaniami, a zaproszeni goście zdezorientowani zakupem prezentów. Co podarować dziecku, aby zapamiętało ten dzień jako wyjątkowy? Często okazuje się, że wybranie odpowiedniego prezentu na komunię dla chłopaka to nie lada wyzwanie. Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycje prezentów, które pomogą Ci w tym jakże trudnym wyborze.

Jaki będzie najlepszy prezent na komunię dla chłopca?

1. Rower
Tradycyjnym prezentem na komunię święta dla chłopca będzie rower. To odwieczny sposób na komunijny upominek, który zawsze się sprawdza. Dla chłopca proponujemy wybór roweru górskiego. Pamiętajmy tylko o odpowiednim doborze rozmiaru sprzętu do wieku, a co za tym idzie do wzrostu chłopca. Dzięki niemu zadbamy nie tylko o aktywność fizyczną dziecka, ale dostarczymy mu też wiele frajdy.

2. Smartwatch
Bardzo popularny w ostatnich latach stał się smartwatch, czyli tak zwany inteligentny zegarek. Jak łatwo się domyślić, ten wynalazek nie służy nam tylko do odmierzania czasu, jak na zegarek przystało. Urządzenie ma wbudowane funkcje smartfonu, czyli m.in. aparat fotograficzny i odtwarzacz muzyki, a przede wszystkim jest zsynchronizowany z naszym smartfonem, więc na bieżąco pokazuje wszystkie komunikaty. Będzie to idealny prezent dla chłopca na komunię od chrzestnej jako alternatywa dla zwykłego zegarka, niegdyś wybieranego z tej okazji najczęściej.

3. Konsola
Twoja pociecha uwielbia spędzać czas w wirtualnej rzeczywistości? Dzięki dobrze wybranym grom dziecko może się nie tylko świetnie bawić, ale też wiele nauczyć. Gama gier dostępna na ten sprzęt robi olbrzymie wrażenie. Najpopularniejszymi konsolami jako prezent na I komunie dla chłopca wybierane są: PlayStation 4 i Xbox One.

4. Laptop
Laptop to nie tylko droga do dobrej zabawy. Może stać się źródłem codziennej wiedzy. Na pewno posłuży dziecku przez kilka lat. Przyda się do nauki, warto więc zainwestować w rozwój podopiecznego i jako prezent na pierwsza komunię wybrać właśnie komputer.

5. Quad
Należy do zdecydowanie droższych prezentów komunijnych, jednakże w Polsce w ostatnich latach zyskał ogromną popularność. Jeśli to pierwsza przygoda dziecka z takim sprzętem, lepiej wybrać ten o mniejszej pojemności, który będzie miał mniejsza masę. Optymalnym rozwiązaniem będzie tutaj mini quad. Sprzedawcy oferują specjalne rabaty z okazji I Komunii oraz dorzucając gratisy, np. kaski. Jednakże trzeba się dobrze zastanowić przed zakupem, ponieważ taki prezent może okazać się niebezpieczny dla dziecka.

6. Obóz
Ciekawym prezentem na komunię dla chłopca będzie opłacenie mu wakacyjnego obozu, na przykład obozu przetrwania. Jest to świetny pomysł na prezent gwarantujący wiele wrażeń oraz rozwój dziecka, a przy tym jest to sposób na wcześniejsze zaplanowanie wakacji dla chłopca.

Warto pokusić się również o jakiś element tradycyjny. W końcu jest to święto religijne i warto, żeby dziecko miało jakąś pamiątkę, która będzie mu przypominała o celowości tego sakramentu i jego pierwotnym znaczeniu. Ponadczasowym rozwiązaniem będzie Pismo Święte w pięknej oprawie i z wyjątkową dedykacją. Proponujemy też wybór łańcuszków i medalików, które będą stanowiły cenna pamiątkę na lata.

prezent-na-i-komunie-dla-chlopca

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen.)
2 komentarze
  1. Jedną z ciekawszych opcji o których tutaj nie wspomnieliście są elektryczne małe pojazdy. Fajne, ciche i praktyczne 🙂 ja polecam Monocykl X3 od marki Airwheel ale jest wiele takich produktów na rynku

  2. Ale długo szukałem pomysłu dla mojego syna a tu proszę,
    bingo strzał w 10 już nie muszę wiele godzin spędzać czasu na szukaniu w sklepach, szkoda, że wcześniej kumpel mi nie powiedział .

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera