Prezent na komunię od chrzestnej

Pierwsza Komunia Święta jest wielkim wydarzeniem nie tylko dla dziecka biorącego udział w ceremonii, ale też dla całej rodziny. Z tej okazji rodzice bardzo starannie przygotowują uroczystość. Jest to również duże wyzwanie dla rodziców chrzestnych, którzy pragną obdarować dziecko ciekawym prezentem, aby umilić mu ten ważny dzień. Podczas zakupów często pojawia się dylemat, czy wybrać praktyczny upominek, czy postawić na pamiątkę, do której będzie można wrócić po latach. Najlepiej wcześniej porozmawiać z rodzicami dziecka, w końcu to oni najlepiej wiedzą jakie potrzeby ma ich pociecha. Wspólnie będziecie mogli ustalić co najlepiej kupić chrześniaczce bądź chrześniakowi. My również przygotowaliśmy dla was inspirację w postaci listy najlepszych prezentów na pierwszą komunię do kupienia przez chrzestną.

Prezent na komunię dla dziewczynki od chrzestnej

1. Biżuteria
Jeśli zastanawiasz się co kupić chrześnicy na komunię, podpowiadamy, że kilkuletnie dziewczynki również lubią biżuterię, więc na pewno będą zachwycone pamiątkowymi złotymi kolczykami lub naszyjnikiem. Z tej okazji warto wzbogacić prezent o medalik z symbolem religijnym. Biżuteria ma wymiar ponadczasowy i stanowi cenną pamiątkę na lata.

2. Rower
Bardzo popularnym prezentem komunijnym, który sprawdza się już od lat, jest rower. Na pewno będzie to idealny prezent na komunię od chrzestnej. Dzięki temu zadbasz nie tylko o aktywność fizyczną dziecka, ale takim prezentem dostarczysz mu też wiele frajdy. Na rynku znajdziesz mnóstwo modeli rowerów dla dziewczynek, które pokochają od pierwszego wejrzenia.

3. Zegarek
Kiedyś zegarki obowiązkowo kupowali chrzestni, dziś już odchodzi się od tej tradycji. Niemniej jednak nadal jest to idealny upominek na komunię od chrzestnej. Przyjęło się, że zegarek powinien być biały, jednak możesz też wybrać modny, kolorowy model. Bardzo popularny w ostatnich latach stał się smartwatch, czyli tak zwany inteligentny zegarek, który jest alternatywą dla tradycyjnego upominku.

Prezent na komunię dla chłopca od chrzestnej

1. Konsola do gier
Chłopcy w każdym wieku przepadają za elektronicznymi zabawkami. Jeśli więc zastanawiasz się, co kupić chrześniakowi na komunię, weź to pod uwagę i rozejrzyj się za tego typu gadżetami. Każdy chłopiec ucieszy się z pewnością z konsoli do gier. Najpopularniejszymi konsolami jako prezent na I komunie dla chłopca wybierane są: PlayStation 4 i Xbox One. Postaraj się też kupić przynajmniej jedną grę, żeby chłopiec mógł się cieszyć z prezentu już od pierwszego dnia. Dzięki dobrze wybranym grom, dziecko może się nie tylko świetnie bawić, ale też wiele nauczyć. Gama gier dostępna na ten sprzęt jest naprawdę bardzo szeroka.

2. Rower
Jest to świetny prezent na komunię zarówno dla dziewczynki jak i chłopca. O ile dla dziewczynki bardziej sprawdzi się rower miejski z koszykiem, dla chłopca idealny będzie wielofunkcyjny rower górski.

3. Laptop/ tablet
Bardzo popularne w ostatnich latach stało się kupowanie tabletów bądź laptopów jako prezent na pierwszą komunię. Sprzęt ten posłuży nie tylko do dobrej zabawy, ale też, albo przede wszystkim, do nauki. Na pewno też dziecko będzie z niego korzystało przez kilka lat.

Jako chrzestna zadbaj o to, aby prezent na I komunię wybrać mądrze, a także zwróć uwagę na zainteresowania dziecka i weź pod uwagę jego marzenia.

prezent-na-komunie-od-chrzestnej

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen.)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera