Co kupić żonie na rocznicę ślubu?

Rocznica ślubu jest chyba najważniejszą okazją w małżeństwie. Spróbuj tylko zapomnieć o prezencie na rocznicę ślubu dla żony, a zobaczysz jak wielki błąd popełniłeś. Obowiązkiem, oprócz życzeń dla żony na rocznicę ślubu jest oczywiście bukiet kwiatów. Bez tego się nie obejdzie.

Wybór prezentu na jubileusz małżeństwa nie powinien być problemem, jeśli znamy potrzeby naszej małżonki. Zapewne wiesz, czy woli siedzieć w kuchni czy raczej w gabinecie piękności. Co można kupić na rocznicę ślubu? Dla tych, którzy jeszcze nie mają żadnego pomysłu na prezent na rocznicę ślubu, mamy kilka inspiracji.

Prezent na 1 rocznicę ślubu dla żony może być symboliczny. Możesz kupić np. srebrną biżuterię z grawerem, na której znajdą się Wasze imiona albo data ślubu. Fajnym prezentem na rocznicę ślubu mogą być też personalizowane poduszki albo pościel z Waszymi inicjałami. Prezenty na kolejne rocznice wcale nie muszą być banalne, podobnie jak życzenia na rocznicę ślubu dla żony. Możesz złożyć je osobiście, wypisać na kartce okolicznościowej albo jeśli masz do tego odrobinę talentu, warto napisać wiersze z okazji rocznicy ślubu. Twoja ukochana jest maniaczką filmów i seriali? Kup jej kartę prezentową uprawniającą do zakupu geek box, dzięki której będzie mogła otrzymać wiele gadżetów z ulubionymi bohaterami filmu. Jeśli Twoja żona zawsze marzyła o tatuażu, możesz sprezentować jej kartę prezentową na tatuaż. Dla miłośniczek tańca polecamy voucher na kurs zumby. Możesz też wypożyczyć elegancki samochód i zabrać ją na romantyczną przejażdżkę, a potem kolację przy świecach w Waszej ulubionej restauracji. Prezentem marzeń może być także voucher na masaż czekoladowy albo degustacja czekolady. A jaki prezent na rocznicę ślubu kupić żonie, która wiecznie się na Ciebie złości? Jeśli Twoja luba ma do siebie odrobinę dystansu, postaw na śmieszny prezent na rocznicę ślubu i zafunduj jej wizytę w pokoju furii, gdzie będzie mogła rzucać talerzami do woli. Oczywiście, jeśli chcemy postawić na jakiś klasyczny prezent dla żony z okazji rocznicy ślubu, możemy jej kupić bieliznę czy zestaw kosmetyków. Wybór należy do Ciebie.

co na rocznicę ślubu dla żony

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 głosów, średnio: 5,00 na 5)
1 komentarz

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera