Podaruj młodej parze kupon zamiast kwiatów. Wybieramy ciekawy prezent ślubny w cenie bukietu

Rozmyślasz nad ciekawym pomysłem na prezent ślubny zamiast kwiatów? Zatrzymaj się! Jeśli przyszła Para Młoda lubi oglądać filmy (a kto nie lubi?) – to mamy tu coś specjalnie dla Ciebie.

Sezon ślubny już za rogiem, a my jesteśmy zaproszeni na tę radosną uroczystość. Eleganckie wdzianko już mamy, główny prezent też wybrany i tylko jedna rzecz zaprząta naszą głowę: czy wydawać ponad 100 złotych na piękną (ale niestety nie trwałą) wiązankę? Może lepiej zainwestować w coś innego, jakiś bardziej oryginalny prezent ślubny zamiast kwiatów? My z czystym sercem polecamy drugą opcję, oto nasza propozycja – prezent w formie vouchera dla dwojga do Multikina!

NIE MA RÓŻY BEZ KOLCÓW
Chociaż tradycja obdarowywania nowożeńców bukietami kwiatów jest bardzo długa, od pewnego czasu panuje moda na wręczanie innych, symbolicznych prezentów ślubnych w cenie bukietu. Nie oszukujmy się, nawet najpiękniejsze kwiaty nie przetrwają dłużej niż kilka dni – zwłaszcza podczas letnich upałów. Po tym czasie prezent trzeba wyrzucić. Bukiety zajmują również wysoką pozycję wśród najbardziej nieporęcznych upominków ślubnych dla młodej pary, dodatkowo zajmujących niebywałą przestrzeń. Narzeczeni już podczas wręczania zaproszeń często zaznaczają, że zamiast kwiatów chcieliby dostać np. dobry alkohol, słodycze czy kupony lotto. Popularne zrobiły się również prośby o wpłaty na rzecz konkretnej fundacji, osoby lub schroniska. Jeśli Wasi znajomy nie zaznaczyli żadnej z tych opcji, albo chcielibyście zrobić im jednak niespodziankę, ale taką z której będą szczerze zachwyceni, to karta podarunkowa na bilety do Multikina załatwi sprawę.

MAGIA SZKLANEGO EKRANU
Jeśli spytamy przypadkowe osoby, co lubią robić w wolnym czasie, prawdopodobnie większość odpowiedzi będzie brzmiała „oglądać filmy’’. Chociaż najprzyjemniej dzieła kinematograficzne ogląda się na dużym ekranie, ceny biletów do jakiekolwiek kina, dajmy na to Multikina, wahają się w granicach 30 zł. Pomnóżmy sobie taki wydatek przez dwa, bo przecież we dwoje raźniej i wyjdzie nam konkretna sumka. Nie każdy może sobie pozwolić na taki wydatek częściej niż raz w miesiącu, a przecież oglądanie filmy na ekranie laptopa czy nawet telewizora to nie to samo. Dlatego też bilet do kina jako prezent to uniwersalny, bardzo dobry pomysł. Zapach popcornu, wygodne fotele, wygaszone światła i… AKCJA – przenosimy się do innego świata, gdzie wszystko jest możliwe. Może wybierzecie spektakl 3D, gdzie wszystko dzieje się kilka metrów od widza? Niech ich miesiąc miodowy będzie pełen atrakcji!

HEJ HO, HEJ HO, DO KINA BY SIĘ SZŁO!
Jeśli przejrzeliście różne opcje oryginalnych prezentów ślubnych zamiast kwiatów, wciąż wahacie się i nadal nie wiecie co kupić, a czasu coraz mniej, nie stresujcie się – voucher do Multikina możecie zakupić nawet dzień wcześniej – to ciekawa opcja na prezent last minute! Ponieważ bon do kina sieci Multikino ma długi czas realizacji, małżonkowie będą mieli mnóstwo czasu, by wybrać film dostosowany do ich preferencji. Horror, komedia, dramat, a może film animowany – będą mogli dokonać wyboru w każdej z możliwych kategorii. Voucher można sfinalizować w każdym z kin sieci Multikino i Silver Screen, więc jeśli Młoda Para będzie chciała wykorzystać kartę podarunkową do Multikina podczas miesiąca miodowego w innym mieście – nie ma najmniejszego problemu.

GORZKO, GORZKO
Na sam koniec podsyłamy pomysł na aranżację życzeń ślubnych, które zostaną zapamiętane jako te wyjątkowe. Stwórzcie „słoik życzeń” – do ładnie ozdobionego naczynia włóżcie przygotowane wcześniej małe karteczki z życzeniami, ale również wspomnieniami związanymi z Młodą Parą, a także śmieszne momenty, które Was łączą. Napiszcie, co w nich cenicie, jak ich zapamiętacie. Możecie być pewni, że każda taka karteczka, którą przeczytają sprawi, że poczują magiczne ciepło na sercu. Taki pomysł na życzenia ślubne to bomba pozytywnej energii na start dla nowożeńców.

Podaruj młodej parze kupon zamiast kwiatów. Wybieramy ciekawy prezent ślubny w cenie bukietu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen.)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera