Cukrowe gody – gdzie spędzić cukrową rocznicę ślubu

Cukrowa rocznica ślubu to ważne święto w życiu każdego małżeństwa. Mimo, że czasami jesteśmy zbyt zalatani i w wirze spraw codziennych zapominamy o tym co ważne, nie powinniśmy zapominać o dniu, w którym wzięliśmy ślub.

Zadbajmy o związek i celebrujmy każdy kolejny rok spędzony razem. Kiedy pierwsze sześć lat już za Wami, oznacza to, ze przyszedł czas na cukrowe gody i choć pewnie nie zawsze te pierwsze lata małżeństwa były kolorowe i takie cukierkowe, warto pomyśleć gdzie spędzić ten dzień, aby jak najlepiej utrwalić go w naszej pamięci.

Niekoniecznie cukrowa kolacja przy świecach

Romantyczna kolacja przy świecach zawsze się sprawdza. Zaskocz swoją ukochaną – tuż po przebudzeniu przygotuj dla niej śniadanie, a na tacy obok zostaw kartkę z zaproszeniem do Waszej ulubionej restauracji. Spędźcie ten wieczór w cudownej atmosferze, przy dobrej muzyce, jedzeniu, nie zapomnijcie o drobnych, ofiarowanych z miłości upominkach. Po kolacji możecie od razu ruszyć do domu, aby powtórzyć niezapomnianą noc poślubną.

Kurs pieczenia jako prezent na cukrową rocznicę ślubu

Skoro rocznica nazywana jest cukrową, można wpaść na szalony pomysł i zapisać się na jednodniowy kurs pieczenia ciast. Zabawa z mąką dostarczy wam sporo przyjemności, no i jedno z was na pewno nauczy się czegoś nowego – pieczenia ciast. Kurs pieczenia to zaskakujący sposób na spędzenie rocznicy ślubu a jednocześnie nietypowy prezent na cukrowe gody, więc na pewno na lata zapadnie wam w pamięci.

Cztery kąty

Domowe zacisze bywa czasami najlepszym sposobem na wspólne spędzenie czasu i uczczenie dnia, w którym przypada cukrowa rocznica ślubu. Kolacje przygotujcie wspólnie, nie zapominając o dobrym winie, a po kolacji relaks. Do wyboru kąpiel z bąbelkami i romantyczna, niezapomniana noc w łóżku, albo powrót do wspomnień. Możecie obejrzeć album ślubny lub film z tego wyjątkowego dnia. Jeśli jesteście szczęśliwymi rodzicami, odeślijcie pociechy do dziadków, aby ten czas był tylko dla Was.

Plener w cukrowe gody

Jeśli Wasza rocznica wypada w okresie letnim, możecie ten czas spędzić w plenerze na pikniku. Na ten jeden dzień ucieknijcie gdzieś daleko od miejskiego zgiełku, na łono natury, zostawcie w domu telefony komórkowe, zadbajcie o to, aby ten dzień należał do Was. Pomyślcie również o wyjątkowych upominkach i podarujcie sobie wzajemnie prezent na cukrową rocznicę ślubu.

Wycieczka

Wspólna wycieczka również będzie dobrym pomysłem na prezent na cukrowe gody. Weźcie urlop i zaplanujcie wypad dużo wcześniej. Może warto ruszyć na podbój Paryża, miasta zakochanych, albo popływać gondolą w Wenecji. Cokolwiek wybierzecie, nie zapomnijcie o uwiecznieniu tych chwil, tak aby dołożyć kilkanaście zdjęć do rodzinnego albumu.

Czas z rodziną to piękny prezent

Wiele par rezygnuje z szalonych pomysłów na szóstą, cukrowa rocznicę ślubu na rzecz spędzenia tego dnia z rodziną. Jeśli i Wy wolicie zacisze domowego ogniska i rodzinną atmosferę, zaproście waszych najbliższych. Zasiądźcie przy stole, domowych wypiekach i domowym obiedzie, dobrym winie i powspominajcie najciekawsze chwile z waszego sześcioletniego pożycia.

cukrowa rocznica ślubu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 głosów, średnio: 5,00 na 5)
1 komentarz
  1. A gdyby tak rzucić to wszystko i wyjechać w Bieszczady? Znaczy, wezmę żonę i tak spędzimy weekend. Dzięki za podsuniecie mi pomysłu!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera