Upominki na Dzień chłopaka

Dzień chłopaka to święto, podczas którego nie możemy zapomnieć o życzeniach. W tym dniu wiele mam, dziewczyn i koleżanek stoi przed dylematem co kupić na dzień chłopaka swojej drugiej połówce?

Wybór upominku powinien być uzależniony od jego indywidualnych preferencji i zainteresowań, gdyż właśnie takie podejście pomoże nam w wyborze właściwego prezentu. Ale co można kupić na dzień chłopaka? Uniwersalnym upominkiem są akcesoria komputerowe i wszelkiego rodzaju wymyślne gadżety takie jak mini-głośniki, pendrive’y, power banki czy słuchawki. Większość chłopaków interesuje się wszystkim, co jest związane z nowymi technologiami, motoryzacją i piłką nożną. Dobrym pomysłem mogą być zatem gry komputerowe, a dla fanów piłki nożnej prawdziwym “must have” jest najnowsza FIFA 2017. Chętnie wybieranym prezentem na dzień chłopaka są też koszulki i kubki ze śmiesznymi nadrukami, książki ulubionego autora oraz filmy. Możemy pokusić się także o zakup prenumeraty ulubionego czasopisma. Osoby, które lepiej znają jego upodobania mogą pokusić się o droższy i bardziej przemyślany upominek jak wycieczka zagraniczna, bilet na koncert ulubionego wykonawcy czy lot śmigłowcem. Sprawdzonymi i skromniejszymi upominkami na dzień chłopaka są samochody i wszelkiego rodzaju motoryzacyjne motywy wykonane z czekolady. Można postawić również na wybrane elementy garderoby takie jak skarpetki, koszulki, krawaty czy spinki do mankietów. Wymienione wupominki mogą być eleganckie lub niekonwencjonalne i utrzymane w żartobliwym tonie. Wszystko zależy od stylu i sposobu życia danej osoby.

Co jeszcze można kupić chłopakowi w dniu jego święta? Doskonale sprawdzą się elementy wystroju wnętrz, które urozmaicą wygląd pokoju. Pomysłów jest wiele, zaczynając od elektronicznej ramki na zdjęcia, piórnika przypominającego piłkę aż po zegar z zaskakującą grafiką. Nieco słodyczy przełamanej ironią doda śmieszny pluszak lub poduszka z oryginalnym napisem lub grafiką. Istnieje wiele punktów usługowych, które wykonują grafikę i napisy na życzenie klienta. W ofercie sklepów są również dostępne poduszki grające różne melodie wykonywane przez różne instrumenty! Aby zachęcić chłopaka do gotowania lub zaakcentować jego kulinarną pasję można mu podarować w prezencie fartuszek.

Wszystko w rękach naszej kreatywności i wyobraźni. Niezależnie od tego czy zdecydujemy się na skromny czy wymyślny podarunek pamiętajmy, że upominek sam w sobie jest szczególnym gestem i oznaką pamięci.

upominki na dzień chłopaka

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen.)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera