Prezenty z okazji rozpoczęcia nowej pracy lub założenia firmy

Nowym wyzwaniom zawsze towarzyszy duża doza ekscytacji. Każdy czuje przysłowiowe „motyle w brzuchu”, kiedy przychodzi pierwszego dnia do nowej pracy, a tym bardziej kiedy otwiera swoją własną działalność. Taka chwila to początek nowego rozdziału w życiu i warto tę ważną okazję godnie uczcić. Dlatego istotne jest, aby prezent na otwarcie firmy lub prezent z okazji rozpoczęcia nowej pracy był wyjątkowy i jak najbardziej adekwatny do tej niecodziennej sytuacji.

Świetnie sprawdzą się wszelkiego rodzaju dodatki do biura i gadżety biurowe na prezent. Czasami nawet proste ozdoby na biurko mogą stanowić niebanalny prezent. Dobrym pomysłem jest spersonalizowanie takiego gadżetu dla szefa jakimś zabawnym napisem typu „Prezes do zadań specjalnych”. Dla początkującego właściciela małej firmy będzie to nawet budujące. Może dać mu lub jej trochę więcej pewności siebie, kiedy trzeba będzie wyegzekwować coś od pracownika lub załatwić prostą urzędową sprawę. Gadżety na biurko nie są drogie, więc taki prezent nie uczyni wielkiego spustoszenia w portfelu darczyńcy.

Kiedy zastanawiamy się, jaki prezent podarować na otwarcie firmy, kolejną i zdecydowanie bardziej kosztowną opcją są eleganckie prezenty lub prezenty z grawerem. Na pewno są to podarunki nieco bardziej ekskluzywne, ale mogą być równie niebanalne i świetnie sprawdzą się na uczczenie nowej pracy czy firmy. Oryginalny wizytownik na biurko to na przykład dobry pomysł dla początkującego pracownika, który chce się pokazać nie tylko swoim klientom, ale też nawiązać lepsze kontakty z szefem i pozostałymi członkami zespołu. Z kolei, kiedy ktoś zaczyna pracę na kierowniczym stanowisku, można sprezentować mu specjalny kubek szefa lub szefowej. Każdy pracownik bardziej ceni przełożonego, który ma do siebie dystans, a pochwalenie się takim zabawnym kubkiem to dobry sposób, aby pokazać się z pozytywnej strony.

Dobrymi prezentami biurowymi, na przykład dla nowo zatrudnionej asystentki czy dla kobiety biznesu, mogą być dekoracje biurowe, takie jak elegancki zestaw kawowy z dodatkiem w postaci kosza ze słodyczami i dobrą kawą. Starannie wyselekcjonowane czekoladki lub dobrej jakości kawa i herbata są również sprawdzonym prezentem dla dyrektora firmy.

Prezenty z okazji rozpoczęcia nowej pracy lub założenia firmy

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 głosów, średnio: 5,00 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera