Prezenty na pożegnanie koleżanki z pracy

Dobra koleżanka w pracy to nieoceniony skarb. Jest zawsze na bieżąco ze wszystkimi informacjami w firmie, tymi mniej lub bardziej oficjalnymi. W razie potrzeby pomoże w kryzysie i ma tusz do rzęs w szufladzie na czarną godzinę. Dlatego kiedy ulubiona koleżanka odchodzi z pracy, należy ją odpowiednio pożegnać. Najlepiej zrobić to, wspomagając się ciekawym prezentem na zakończenie pracy. Pomysłów na to, co kupić na pożegnanie w pracy jest sporo, a takie prezenty wcale nie muszą kosztować fortuny.

 

Prezent pożegnalny dla koleżanki z pracy może być zwykłą kartką na odejście z pracy pozostawioną na biurku z dołączoną dedykacją specjalnie na odejście z pracy z życzeniami powodzenia w dalszym życiu zawodowym. To naprawdę niewielki i niedrogi podarunek, a może umilić obdarowanej osobie ostatni dzień w biurze i okazać się fajną pamiątką.

Autorytet surowego dotąd szefa nie podpadnie, jeśli okaże przysłowiowe serce i zafunduje prezent dla osoby odchodzącej z pracy. Chociażby zwyczajny bukiet kwiatów na biurku ciężko pracującej koleżanki będzie miłym podarunkiem i formą wyrażenia wdzięczności za czas i zaangażowanie poświęcone firmie.

Zastanawiając się, co kupić na prezent dla koleżanki z pracy, wystarczy włączyć wyobraźnię i nie bać się kreatywnych i niezwykłych pomysłów, jak zorganizowanie grupy znajomych do urządzenia małej parady przed oknem w ramach prezentu dla koleżanki, która odchodzi z pracy. Na pewno będzie zaskoczona takim prezentem na odchodne z pracy, może nawet odrobinę zażenowana, ale zdecydowanie przeważą pozytywne emocje i wspomnienia.

Wręczanie prezentu na pożegnanie koleżanki z pracy jest równie ważne, jak obdarowanie bliskiej osoby na święta czy urodziny. Nie powinien być to upominek kupowany na pięć minut przed spotkaniem, choć pudełko czekoladek lub wino może być miłym dodatkiem.

prezent na odejście z pracy

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 głosów, średnio: 4,60 na 5)
1 komentarz

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera