Prezenty na rocznicę ślubu dla znajomych

Rocznice ślubu znajomych mają zwykle jeden wspólny mianownik – zwykle nie wiemy, jaki prezent na rocznicę ślubu dla znajomych wybrać. O ile nie mamy aż tak dużego problemu z kupnem upominku dla przyjaciół, o tyle z dalszymi znajomymi często jest już kłopot. No bo co? Znowu wino? Czy może klasycznie – jeśli nie wiemy, jaki prezent dla znajomych na papierową rocznicę ślubu, to kupujemy coś związanego z papierem.

Nie uważacie, że takie prezenty są już nieco przereklamowane? Kupując typowe upominki dajemy tylko do zrozumienia znajomym, że tak naprawdę nie chciało nam się szukać prezentu. Poszliśmy do pierwszego lepszego supermarketu i wybraliśmy coś, co być może im się spodoba, ale bardzo prawdopodobne, że wyląduje na dnie szafy. Co więc kupić na 10 rocznicę ślubu znajomym?

Najlepszym pomysłem będzie jakiś oryginalny prezent na rocznicę. Czasami naprawdę niewiele trzeba, by wykazać się odrobiną kreatywności. Wspaniałe prezenty dla znajomych muszą pokazać, że myślimy o swoich bliskich. Proponujemy więc voucher na sesję zdjęciową dla dwojga. Sesja zdjęciowa na prezent to coś więcej niż zwykły upominek. Sami dobrze wiemy, jak pięknie prezentują się w rodzinnych albumach romantyczne zdjęcia par. Przede wszystkim nie są to zwykłe fotografie, bo przy tego typu prezentach liczy się także wspólnie spędzony czas. A przy okazji sesja zdjęciowa pary zakochanych to okazja do sfotografowania czegoś, co liczy się w życiu najbardziej – miłości. Dodatkowo para może sama wybrać, w jakim stylu ma być sesja – romantyczna, może zabawna? Wybór należy do obdarowanych.

Jeśli nie wiecie, jaki będzie idealny prezent na 1 rocznicę ślubu dla znajomych albo szukacie oryginalnego prezentu na rocznicę związku przyjaciół, karta podarunkowa na profesjonalną sesję zdjęciową dla dwojga to idealny wybór.

Prezenty na rocznicę ślubu dla znajomych

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 głosów, średnio: 5,00 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera