Prezenty ślubne dla gości weselnych

Planując wesele, państwo młodzi starają się być oryginalni i zaskoczyć gości interesującym pomysłem na menu, zabawę, a także na upominki dla gości weselnych.

W dobrym tonie jest podarować gościom drobiazg, który będzie docenieniem ich uczestnictwa w tak ważnym dla nas dniu. Upominki ślubne dla gości nie muszą być drogie, ani też duże. To powinny być raczej małe prezenciki dla gości weselnych.

Najczęściej ustawiamy je na stole, tuż obok talerza i winietki. Podarunkami dla gości weselnych mogą być:
1. Wykwintne czekoladki dla gości weselnych, zapakowane w małe ozdobne pudełeczka dla gości weselnych. Takie pudełeczka mogą być w przeróżny sposób udekorowane. Mogą współgrać ze wszystkimi innymi elementami ślubnymi, tj.: zaproszenie, winietka, zawieszki na butelki, menu. Poza czekoladkami możemy podarować inne słodycze dla gości weselnych. Mogą to być również: dobre cukierki dla gości weselnych czy lizaki dla gości weselnych, najlepiej w kształcie serca. Słodyczy w życiu nigdy za wiele.
2. Małe świeczki ozdobne lub zapachowe, również pięknie opakowane, np.: w celofan przewiązany wstążką. To ciekawe prezenciki ślubne dla gości. Przypomną o nas podczas wieczoru przy świecach.
3. Aniołki z gipsu w torebeczce z napisem, np.: Dziękujemy – Ania i Tomek – 01.08.2017. Wspaniałe pamiątki ślubne dla gości, które są też śliczną ozdobą.
4. Zestaw malutkich pachnących kosmetyków, zapakowanych w mały koszyczek. Podczas kąpieli pozwolą się zrelaksować i przypomną o naszym weselu.
5. Malutki słoiczek miodu z personalizowaną etykietką. To słodki i smaczny podarunek na leniwe weekendowe poranki.
6. Miniaturowe drzewka szczęścia w uroczej osłonce mogą również być oryginalnymi prezentami. Są to trwałe i urodziwe kwiaty doniczkowe. Nie dość, że jak sama nazwa wskazuje, podobno przynoszą szczęście, to będą ozdobą domu na długi czas, a jednocześnie zawsze będą się kojarzyć z nami.
7. Miłymi upominkami dla gości będą także srebrne małe ramki z naszym wspólnym zdjęciem. Bardzo dosłowny, ale miły prezent. Rameczki mogą być w kształcie serca.
8. Możemy pokusić się o sprezentowanie niedużych filiżanek ze słodkościami w środku, owiniętych w prześwitujący materiał, związany wstążką. Para gości otrzyma w ten sposób komplet filiżanek. Taki gest może być miłym prezentem ślubnym dla starszej pary.

Możemy też zamówić na specjalnej karcie imienne podziękowania ślubne dla każdej pary gości. Znajduje się na nich data ślubu, wyniosły cytat i słowa podziękowania dla gości weselnych. Jeszcze innymi, ciekawymi prezentami mogą okazać się kalendarze w formie niewielkiego zeszyciku w twardej oprawie. Koniecznie z naszym zdjęciem na okładce i datą ślubu. Ten pomysłowy prezent dla gości weselnych sprawi, że nie zapomną o naszym weselu przez cały rok. Jako prezenty dla gości weselnych, na koniec, przyjęło się aby podarować butelkę alkoholu.

Prezentów ślubnych dla gości nie powinno zabraknąć na naszym weselu. Dziękujemy im w ten sposób za przybycie, wspólną zabawę i prezent, który nam ofiarowali.
Te propozycje zapewne pomogą Wam wybrać prezenty ślubne dla gości weselnych.

Prezenty ślubne dla gości weselnych

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen.)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera