6 rocznica ślubu. Kilka pomysłów na wyjątkowe prezenty dla niej i dla niego

Szósta rocznica ślubu to ważne święto dla większości małżeństw. W związku z tym nie należy o niej zapominać. Każdy jubileusz powinien być celebrowany, a małżonkowie powinni pamiętać o tym, aby ten dzień w jakiś sposób uczcić. Jeśli od sformalizowania waszego związku minęło już sześć lat – tak czas ucieka, że aż trudno uwierzyć – pomyślcie jak odwdzięczyć się swojej drugiej połówce za wspólnie spędzone lata. Poniżej podajemy przykłady co kupić na prezent na 6 rocznicę ślubu dla niej i dla niego, które będą superpomysłem na upamiętnienie waszego święta.

Coś smacznego i zdrowego dla dwojga

Skoro rocznica jest cukrowa (a właśnie takie nosi miano 6 rocznica ślubu), może warto do całej sprawy podejść tematycznie i postawić na jakieś smakołyki? Voucher na pakiet wypieków bezglutenowych oraz bukiet świeżych kwiatów z dostawą na terenie Warszawy, to jak najbardziej odpowiedni pomysł na upominek z okazji 6 rocznicy ślubu. A jeśli nie zdrowe, bezglutenowe bułki, to może coś miłego dla ciała? Możecie sobie na przykład sprezentować niezaprzeczalną przyjemność w postaci vouchera na bajecznie pachnący masaż prawdziwą gorącą czekoladą z esencją z soczystych dojrzałych malin. Wspólny wypad do salonu SPA to świetne rozwiązanie! To bardzo zbliża do siebie ludzi, a także umożliwia oderwanie się od problemów życia codziennego. Warto skorzystać raz na jakiś czas z takich przyjemności, a 6 rocznica związku małżeńskiego świetnie się do tego nadaje.

Rodzinna zabawa na szóstkę

A może coś bardziej rodzinnego? Jakaś nowa, wspólna przygoda? W takim przypadku, jeżeli macie już maleństwo, świetny pomysł może stanowić upominek w postaci vouchera na sesję noworodkową. Takie pamiątkowe zdjęcia, zrobione z nowym członkiem rodziny, to świetna sprawa i z pewnością każda mama oraz tata będą zachwyceni z tego rodzaju prezentu na szóstą rocznicę ślubu. Profesjonalna sesja zdjęciowa bowiem jest pełna subtelności, a jej efekty – wspomnień. Nie wahaj się zatem i już teraz znajdź odpowiedni voucher na noworodkową sesję zdjęciową.

Coś tylko dla odważnych

Jeśli jednak żaden z powyższych pomysłów nie jest dla Was dość inspirujący, to może następna nasza propozycja przypadnie Wam do gustu. Poniżej sugerujemy zakup vouchera na pakiet plenerowy, który w cenie gwarantuje aparat lub kamerę. Kurs ten oferuję naukę polowania zaawansowanego w grupie 2 osobowej, a także zawiera elementy tropienia. Trwa on łącznie 36 godzin. Taka przygoda jest z pewnością warta każdej kwoty, ponieważ jest to niezapomniane przeżycie, które dostarcza wielu przydatnych umiejętności. Polecany w szczególności pasjonatom!

Mamy nadzieję, że powyższe propozycje były dla Was inspirujące i już wiecie, co kupicie sobie na prezent z okazji szóstej, to znaczy – cukrowej – rocznicy ślubu. Jednak warto pamiętać, iż tego dnia najważniejsze jest bycie razem. Prezenty są ważne, ponieważ świadczą o zaangażowaniu w związek, ale to wspólnie spędzony czas pomaga w nawiązaniu ścisłej oraz wyjątkowej relacji między dwojgiem ludzi.

prezent na 6 rocznice zwiazku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 głosów, średnio: 5,00 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera