Prezent dla prezesa

podpowiadamy, jaki prezent dla dyrektora będzie trafiony

 

Dalej nie wiesz, co kupić na prezent dla prezesa?

Sprawdź jeszcze kilka pomysłów na upominek dla prezesa

Bycie pracownikiem nie sprowadza się tylko do wykonywania poleceń szefa oraz obowiązków przypisanych danemu stanowisku. Jako część składająca się na pewną strukturę, powinien on również pamiętać o różnych świętach firmy, a nawet – w zależności od stosunków panujących między ludźmi w danej społeczności – o uroczystościach i prezentach dla prezesa. Jednak pojawia się tu pewien problem, a mianowicie: jaki prezent będzie odpowiedni dla dyrektora? Co nada się na upominek dla prezesa, a co podarować kierownikowi? W wielu przedsiębiorstwach czy korporacjach każda z wyżej wymienionych funkcji może być obejmowana przez inną osobą, jednak u nas wszystkie staną się na moment synonimem słowa przełożonego, czyli najważniejszej osoby w firmie.

 

Jaki prezent kupić dla dyrektora?

Przejrzyj nasze pomysły na prezent dla dyrektora

Okazji do wręczenia prezentu dla prezesa w ciągu roku jest naprawdę wiele. Zaczynając od jego imienin, przez urodziny i kończąc niekiedy nawet na ślubie. Nie zawsze jednak wiadomo, co będzie dla niego odpowiednie. Z pewnością nie można go stawiać w niezręcznej sytuacji. Prezent dla dyrektora powinien być dobrze przemyślany i dostosowany do upodobań oraz charakteru szefa. Nie może być też nazbyt zobowiązujący. Na co w takim razie postawić? Idealnym prezentem dla prezesa może się okazać voucher na lekcję strzelania zaawansowanych (tylko w sytuacji, gdy wiadomo, że potrafi posługiwać się bronią) lub na fotograficzne safari wśród zwierząt – upominek wprost idealny dla fana fauny oraz robienia zdjęć. Jednak na tego rodzaju podarunki z pewnością dobrze jest się składać z grupą pracowników.

 

Pomysł na oryginalny prezent dla prezesa

Najlepsze pomysły na prezent dla kierownika

W momencie kiedy chce się zaskoczyć kierownika naprawdę niebanalnym upominkiem dla prezesa, należy pamiętać, że stosunki między pracodawcą a pozostałymi osobami z firmy powinny być dość luźne. Jeżeli tak właśnie prezentuje się atmosfera w Twoim miejscu pracy, bez przeszkód możesz kupić swojemu szefowi voucher na biznesową sesję fotograficzną. Jeśli jednak wolisz postawić na coś nieco bardziej związanego z jego zainteresowaniami, to co sądzisz o karcie podarunkowej na nurkowanie z możliwością zrobienia 10 zdjęć w HD? Zapalonemu pływakowi podwodnemu z pewnością przypadnie do gustu taki upominek. Jak widać nietrudno o pomysł na prezent dla dyrektora, a już szczególnie wtedy, gdy atmosfera w firmie jest koleżeńska.

 

Voucher w ramach prezentu dla dyrektora

Prezent dla dyrektora na każdą okazje

Masz wątpliwości, czy prezent dla dyrektora w postaci vouchera to dobry pomysł? Zapewniamy Cię, że tak. Karty podarunkowe dają wiele możliwości zarówno wręczającemu, jak i obdarowywanemu. Obecnie oferta stale się powiększa, dzięki czemu jest w czym wybierać. Co do otrzymującego prezent – jak wiadomo prezesi często są zapracowani i nie mają na nic czasu, a w związku z tym, iż voucher można wykorzystać w dowolnej chwili, nie muszą oni zmieniać swoich planów. Mogą bowiem wykorzystać bon podarunkowy w dogodnym dla nich momencie bez potrzeby przesuwania spotkań z klientami.

Jak już wspominaliśmy, upominek dla prezesa powinien być starannie przemyślany. Od niego bowiem często wiele zależy. Jeżeli poprzez podarunek urazisz swojego szefa, możesz mieć nieprzyjemności, a nawet stracić posadę. Nie należy się jednak zbytnio obawiać wręczania prezentów swojemu przełożonemu. W końcu wszyscy są tylko ludźmi i każdemu zdarzy się podarować nietrafiony upominek. Najważniejsze, aby chwilę się zastanowić przed jego zakupem. Wiele także zależy od atmosfery między pracodawcą a pracownikami. Im jest bardziej koleżeńska, tym bardziej można poszaleć przy wyborze upominku.

Zapisz się do newslettera