Przeżyłem z Tobą tyle lat czyli pomysły na udaną rocznicę ślubu

Pamiętasz ten dzień, w którym ją poznałeś i bałeś się zagadać, lecz dzięki przypadkowym spotkaniom w końcu nabrałeś śmiałości i zaprosiłeś ją na randkę? Potem wszystko potoczyło się szybko, nocne długie rozmowy, wspólne wakacje i piękny, pełen miłości czas, aż w końcu na jej palcu zabłysł pierścionek z diamentem. W końcu nastał ten wyjątkowy dzień, w którym powiedzieliście sobie sakramentalne tak, a szampańska zabawa na Waszym weselu trwała do białego rana. Pamiętasz każdy szczegół tego dnia, dlatego tak bardzo zależy Ci na celebracji Waszej rocznicy ślubu?

Wraz ze zwiększeniem się długości stażu małżeńskiego, wybór prezentu dla wybranki serca staje się coraz trudniejszy. Dlatego w tym roku Podaruj Kartę ma dla Ciebie kilka propozycji, z których na pewno wybierzesz coś co wywoła uśmiech na jej twarzy.

Podwodne wrażenia
Chciałbyś zabrać ją tam gdzie jeszcze nie była i sprawić by doświadczyła zupełnie nowych emocji? Podaruj jej więc podróż w głębiny podwodnego świata i spraw by mogła zachwycić się urokami jakie niesie ze sobą nurkowanie. Może to okaże się początkiem Waszej wspólnej pasji? Przekonaj się i zanurkuj!

Wyjazd we dwoje
Każda kobieta ucieszy się z pobytu w SPA. Odprężające i regenerujące zabiegi sprawią, że znowu poczujecie się jakbyście mieli 20 lat, a piękne okoliczności przyrody sprawią, że przypomnicie sobie podróż poślubną. Podaruj jej ucieczkę od codzienności w świat luksusu!

Escape room – odważycie się podjąć wyzwanie?
A może przeniesiecie się do innego świata i podejmiecie się rozwiązaniu logicznych zagadek w Escapie roomie. Ta gra to nie tylko świetna zabawa, ale także możliwość sprawdzenia Waszej odporności na działanie pod presją czasu i sprawdzenie kto tak naprawdę nosi spodnie w Waszym związku ;).

Rocznica ślubu to chyba najważniejsze święto dla każdego małżeństwa. Pokaż jej, że kochasz ją jeszcze mocniej niż w dniu kiedy obiecaliście sobie być razem na zawsze. Pokaż jej jak bardzo jest dla Ciebie ważna i jak bardzo jesteś jej wdzięczny za każdy wspólny dzień. Wyraź to nie tylko za pomocą słów i kwiatów, ale również poprzez sprawienie jej rocznicowej niespodzianki, które proponuje Podaruj Kartę.

pomysl-na-preznet-na-rocznice-slubu_800x600

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen.)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera