Przygotuj auto na letnie wojaże i zadbaj o najbliższych na drodze – voucher na przegląd samochodu

Wakacyjne wyjazdy całą rodziną są ulubionym scenariuszem na lato właścicieli warsztatów samochodowych. Przed każdym rozpoczęciem letniego sezonu eksperci apelują, by postępować odpowiedzialnie i sprawdzać stan techniczny własnych samochodów, zanim zapakujemy bagażnik do ostatniego wolnego miejsca i zatankujemy pełny bak. Daleka droga, niezależnie od wybranego kierunku, będzie pokonana w komfortowych warunkach wyłącznie wtedy, gdy kierowca będzie prowadził w pełni sprawny samochód. Nie ma znaczenia, czy końcowym celem będą Mazury, a może klimatyczny hotelik gdzieś w górach, pełne bezpieczeństwo wszystkich pasażerów powinno być priorytetem na liście punktów związanych z przygotowaniem wyjazdem. Każdy kierowca nie powinien chodzić na skróty w tak fundamentalnej sprawie jak bezpieczeństwo na drodze, stąd kontrola stanu technicznego własnego samochodu będzie dobrym startem w lato. A najlepiej wszystkie zadania związane z przeglądem oddać profesjonalistom w warsztatach samochodowych.

Jak wygląda przegląd techniczny samochodu?
Przegląd techniczny dotyczy każdego właściciela samochodu w Polsce. W jego regularności chodzi przecież o bezpieczeństwo wszystkich użytkowników dróg. Warto mieć na uwadze, że wiek samochodu ma znaczenie – im starsze auto, tym pojawienie się usterek może być częstsze. Jak wygląda wizyta w warsztacie od strony technicznej? Na samym początku skontrolowane będzie nadwozie, czyli światła i szyby. Chodzi o wykrycie drobnych rys lub wszelkich ograniczeń w widoczności dla kierowcy. Przepalona żarówka w reflektorze doczeka się szybkiej wymiany. Rdza w karoserii również może być wzięta do poprawki. W kolejnych etapach sprawdza się siłę hamulców i zawieszenie układu kierowniczego w samochodzie. Opony również podlegają oględzinom – duży przebieg bieżnika może być w przyszłości kłopotem na drodze. Samochód poddaje się jeszcze analizom wydzielanych spalin, a na samym końcu docieramy do przeglądu tak podstawowych elementów bezpieczeństwa jak pasy dla wszystkich pasażerów.

Voucher na wizytę w warsztacie doskonałym prezentem dla kierowcy!
Po takim przeglądzie nie pozostanie wam już innego, jak wybranie się na wspólną przejażdżkę.
A komfortowa jazda to sprawnie działająca klimatyzacja. Podróż do celu może przecież zająć trochę czasu. Voucher na serwis klimatyzacji to oddanie samochodu w ręce profesjonalistów, którzy postarają się, by klimatyzacja działała jak w chwili zakupu.
Z kolei karta prezentowa na przegląd auta w specjalistycznym warsztacie to doskonała propozycja na prezent dla kogoś, kto czasami traktuje ukochane auto jakby było jednym z członków rodziny. Żadna usterka nie będzie miała szans w zetknięciu się z doświadczonymi mechanikami. Bo przyjemny rodzinny wypad to przecież bezpieczna podróż!

voucher-na-przeglad-auta_800x600

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen.)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera