Rocznica ślubu – prezent dla rodziców

Niezależnie od tego, który to już jubileusz z kolei, wciąż zadajemy sobie to samo pytanie: co kupić rodzicom na rocznicę ślubu? Niby wiemy, co im potrzeba, niby dobrze ich znamy, ale ciągle mamy problem z pomysłem na prezent na rocznicę ślubu dla rodziców. Przede wszystkim musimy pamiętać, że to ich wspólne święto, więc i prezent z okazji rocznicy ślubu dla rodziców powinien być przeznaczony dla dwojga.

Czasem zdarzy nam się kupić mikser czy żelazko, z którego jednak ojciec w ogóle nie korzysta. Skupmy się więc na tym, by na prezencie na rocznicę ślubu rodziców skorzystali oboje. Jeśli chcecie wiedzieć, co kupić na rocznicę ślubu rodzicom, mamy dla Was kilka pomysłów na prezent dla rodziców na rocznicę ślubu, do którego będziecie mogli dołączyć również życzenia na jubileusz ślubu. Pamiętajcie, że życzenia na rocznicę ślubu od dzieci powinny być napisane własnoręcznie.

Co kupić na rocznicę ślubu rodzicom?

Prezentem na rocznicę ślubu dla rodziców, którzy są typem domatorów, może być ładny obraz na ścianę albo fotoplakat ze wspólnymi zdjęciami. Z kolei dla miłośników wycieczek idealnym pomysłem na rocznicę ślubu rodziców będzie voucher na bilety lotnicze albo pobyt w hotelu. Jeśli nie wiecie, jaki prezent na rocznicę ślubu kupić dla rodziców, którzy lubią nowe technologie i często korzystają z komputera, możecie podarować im voucher na serwis komputerowy. Twoi rodzice są fanami motoryzacji, lubią nowe i luksusowe, a może eleganckie i zabytkowe samochody? Kup im voucher na wypożyczenie samochodu, aby mogli wybrać się we wspólną podróż po mieście luksusową limuzyną czy Nestorem Baronem. Możesz też zrobić im niespodziankę i wynająć stolik w eleganckiej restauracji. Jeśli Twoi rodzice lubią dobry alkohol, idealnym prezentem na jubileusz będzie karafka z grawerem albo voucher na wspólną degustację wina. Dorzućcie do tego życzenia na rocznicę ślubu dla rodziców, wypisane na oryginalnej kartce i prezent gotowy! Mamy nadzieję, że dzięki naszym inspiracjom wiecie już, co kupić na rocznicę ślubu rodziców.

co zrobić rodzicom na rocznice ślubu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 głosów, średnio: 4,50 na 5)
2 komentarze
  1. Jakie świetne zdjęcia tu macie!! Mistrzostwo świata. Sztuka. Styl. Chciałoby się te wszystkie prezenty!! Będę tu zaglądać! 🙂

  2. Moim rodzicom prezent się spodobał wybrałam im wyjazd do Spa wrócili z jeszcze większą energią i powiedzieli,że niespodzianka się udała.

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera