Śmieszne prezenty na rocznicę ślubu

Każda rocznica ślubu jest bardzo ważna dla małżonków. Zazwyczaj obdarowują się wtedy prezentami, idą na romantyczną kolację jak za dawnych lat czy na długi spacer. Często się zdarza, że wraz z rosnącym stażem małżeństwa zaczyna brakować pomysłów na upominki, i robi się mały kłopot. Warto wtedy pomyśleć o czymś zupełnie innym niż dotychczas, wpuścić do związku trochę świeżości i więcej uśmiechu.

Wystarczy podarować kochanej osobie śmieszny prezent na rocznicę ślubu aby przypomnieć sobie, że można czasami spoglądać na świat przez duże różowe okulary, i bardzo dobrze się bawić. Wybór „wesołych ”podarków jest ogromny, i zależny tylko od wyobraźni czy upodobań konkretnej osoby. Poniżej przestawiamy kilka pomysłów na „radosne” prezenty.

Facetowi można kupić zabawny krawat, w różne wzory, aplikacje i napisy, np. „super 50-latek”, „najlepszy mężczyzna na świecie” czy „jestem szefem”. Wiadomo, że nie założy go do pracy czy na ważne spotkanie, ale na randkę ze swoją żoną czy spotkanie urodzinowe będzie nadawał się wyśmienicie. Oprócz tego, że mąż zabłyśnie pomysłowym elementem ubioru,, to będzie mu on przypominał od kogo i kiedy go dostał.

Drugim pomysłem jest koszulka z krótkim rękawem, np. do biegania czy na siłownię, oczywiście spersonalizowana, z ciekawym i zabawnym tekstem, np.: „mąż idealny”, „nie dotykać jestem już zajęty” czy „mąż kocha wciąż”. Nadruk wykonany za pomocą specjalistycznej drukarki jest wytrzymały i efektowny. Dzięki temu taka koszulka może stać się ulubionych ciuchem faceta” i sprawiać mu zawsze, kiedy tylko ją założy ogromną radość.

A może wybrać na prezent poduszkę w kształcie piersi, czy ze zdjęciem żony w bikini, wykonanym podczas letnich eskapad nad morze czy nad jezioro. Z pewnością każdy mąż będzie korzystał z niej jak najczęściej, nie tylko dlatego, że służy do odpoczynku, ale i ze względu na to, co się na niej znajduje. Czyż nie słodko jest przyłożyć głowę do takiej miękkiej i wyjątkowej poduszki podarowanej od najukochańszej istoty na świecie? Z pewnością tak, o czym każda z pań może się przekonać, dając swojemu mężowi taki niebanalny upominek.

Kobieta powinna się ucieszyć, kiedy dostanie gazetę z artykułem o sobie, lub cały numer na swój temat. Oprócz wielkiego zaskoczenia, taki podarek na pewno wzruszy i mocno ją uraduje, bo jakże się nie cieszyć, kiedy widzi się własne zdjęcie na pierwszej stronie dziennika? Ładnie będzie się także prezentowała sama strona tytułowa gazety, włożona w drewnianą lub metalową ramkę. A jaki tekst wybrać? Dowolny, byle pomysłowy, np. dotyczący dwójki małżonków, – „Wyjątkowa para – świętuje 30-tą rocznice małżeństwa, „Wyjątkowi ludzie z pomysłem na idealny biznes” czy „Najważniejszy mecz o zwycięstwo z jego udziałem”.

Zabawna bielizna to również wyjątkowo śmieszny prezent na rocznicę ślubu. Różowe czy neonowe majteczki z zabawnym tekstem, i (lub) zdjęciem męża, czy satynowe dłuższe gatki zakończone falbanką wywołają na pewno uśmiech na twarzy żony.
Podobnie można spersonalizować fartuszek kuchenny. Chyba każda kobieta, która spędza dość dużo czasu w kuchni i ceni sobie ten trud, mimo dużego zmęczenia, będzie zadowolona z takiego prezentu. Dzięki zabawnemu napisowi, np., „nie daj się zakalcom”, „bądź cierpliwa i spokojna”, „śpiesz się powoli”, kobieta nabierze większego dystansu do codziennej pracy, i spojrzy na nią z troszkę innej strony.

Zarówno dla męża jak i żony śmiesznym prezentem na rocznice ślubu będą wszelkie certyfikaty jakości, dyplomy, ordery czy puchary z wygrawerowanym tekstem. Co na nim napisać? Najlepiej wyznać miłość, po raz kolejny, bo to są słowa, które zawsze cieszą, i cementują związek. Można wypisać tekst podziękowania na czerpanym papierze przytwierdzonym do drewienek, lub zalaminować czy włożyć w ozdobną tubę. Taki prezent powieszony nad łóżkiem będzie niejednokrotnie wzruszał i radował serce.

Można wybierać i przebierać w całej masie śmiesznych prezentów na rocznicę ślubu, doborowo się bawić, i spędzić ze sobą mnóstwo czasu. Najważniejsze aby pokazać drugiej osobie, że się pamięta i wciąż tak samo gorąco o nią troszczy, jak na początku małżeństwa, a wtedy każdy upominek sprawi wiele radości.

Zobacz śmieszne prezenty na rocznicę ślubu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen.)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera