Śmieszny prezent na 40 urodziny

Czterdzieści lat minęło jak jeden dzień – chciałoby się zanucić, kiedy ktoś właśnie obchodzi tę wyjątkową rocznicę. A może jubilat czuje się raczej jak osiemnastolatek, tyle że z 22-letnim doświadczeniem? Prezent dla takiej osoby nie może być nudny!

Jak mówią słowa piosenki: Bo świat tak ci podsuwa uroki swe, że pełną garścią brać – a jednym z największych uroków życia, zwłaszcza dla takiej osoby, jest przecież śmiech i dobra zabawa. Jeżeli do głowy nie przychodzą Wam żadne pomysły na śmieszne prezenty na 40 urodziny, koniecznie spójrzcie na nasze propozycje.

Jeżeli śmieszny prezent na 40 ma być tylko dodatkiem, dobrym pomysłem może być zabawny gadżet. Nie musi to być gotowa rzecz ze sklepu. Pomyślcie np. nad koszulką ze śmiesznym napisem wybranym specjalnie dla danej osoby, np. z jej powiedzonkiem albo zabawnym cytatem z ulubionego filmu.

Znacie jakieś niespełnione marzenie solenizanta? Trafionym prezentem może okazać się fotomontaż, np. nasz czterdziestolatek w stroju astronauty albo szykujący się do wyścigu w Formule 1. Jeśli zawsze pragnął poznać jakąś sławną osobę, można umieścić ją na zdjęciu. Inną opcją dla kogoś z dystansem do siebie jest podarowanie mu jego karykatury.

Interesują Was szczególnie śmieszne prezenty na 40 urodziny dla męża? Który z nich nigdy nie marzył o drogim aucie? Możecie kupić jego miniaturkę i dołączyć kartkę z życzeniami posiadania takiego, tylko nieco większego oraz skarbonkę, np. z napisem „Grosz do grosza i będzie Ferrari”.

5 sposobów na śmieszny prezent na 40 urodziny

Nic nie zostanie w pamięci jubilata tak długo, jak udana impreza urodzinowa. Jeżeli macie możliwość zorganizowania jej ze znajomymi, to może być strzał w dziesiątkę:

1. gdy świeżo upieczony czterdziestolatek ma swój ulubiony film, serial czy dekadę, możecie mu zorganizować przyjęcie w tym stylu, z odpowiednimi dekoracjami i przebraniami. Oczywiście, uprzedźcie go tym, w końcu też powinien być przebrany;

2. dla amatora śpiewu proponujemy karaoke, w domu albo pubie. Jeżeli w Waszym gronie jest osoba z talentem komediowym, może się przebrać za ulubionego wokalistę solenizanta i zrobić małe przedstawienie;

3. coś szczególnie dla pań zafascynowanych tańcem – może mały pokaz i warsztaty dla wszystkich gości, np. z tańca brzucha? Podstawowe ruchy nie są skomplikowane, a zabawa – przednia!;

4. większość panów ma swoją ulubioną drużynę sportową, ale nie każdy może obejrzeć ich wystąpienie na żywo. Nic straconego! Rozegrajcie ten mecz sami. To nietypowy pomysł na śmieszny prezent na 40 urodziny dla faceta. Kupcie koszulki w barwach wybranej drużyny z nazwiskami graczy. Drugi komplet niech będzie w barwach jej największego rywala. Mecz możecie rozegrać w ogrodzie, na boisku lub po prostu używając do tego „piłkarzyków”. Postarajcie się podzielić na drużyny tak, aby wygrała ta „najlepsza na świecie”;

5. gdy jubilatowi marzą się wakacje w tropikach, urządźcie mu je w domowych warunkach. Postawcie leżaki, tekturowe palmy. Plażę zaimprowizujcie w ogrodzie albo rozłóżcie materiał na podłodze mieszkania. Może ktoś przebierze się za kelnera i będzie serwował kolorowe drinki z palemką?

Śmieszny prezent na 40 urodziny

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 głosów, średnio: 4,33 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera