Sprawdzone pomysły na prezent dla nastolatki

Każdy chyba zdaje sobie sprawę, że bycie nastolatką nie jest łatwe. Poczucie, że nie jest już się dzieckiem, ale przecież jeszcze nie dorosłym jest potęgowane szalejącą burzą hormonów i chęcią zaznaczenia swojej autonomii. Do tego dochodzą często niełatwe relacje z rówieśnikami, pierwsze miłości, nie zawsze odwzajemnione… Jeśli chcesz pokazać swojej nastoletniej córce, że ją rozumiesz, albo przynajmniej się starasz i szukasz prezentu, który trafi w jej gust, przeczytaj nasze propozycje i wybierz coś co naprawdę osłodzi jej czas dorastania.

Nowy ciuch, nowy look!
Każda młoda dziewczyna lubi dobrze wyglądać, dlatego podaruj jej voucher na wybraną odzież z najmodniejszym w tym sezonie motywem folkowym, bądź książkowym. A może lepsze będzie coś na większe wyjście – Jak na przykład sukienka prosto od warszawskiej projektantki?

Język to podstawa!
Jeśli Twojej małej dziewczynce marzy się wielki świat i zagraniczne podróże, już dziś zadbaj o jej sprawność językową i podaruj jej voucher na kursy, które sprawią, że w niedługim czasie język hiszpański lub angielski nie będzie miał dla niej tajemnic. Zobaczysz, że ona sama będzie miała satysfakcję z tego, że tak szybko poszła jej nauka!

Nasze propozycje

Bo ja tańczyć chcę!
Chyba każda nastolatka marzy o tym by brylować na parkiecie i przyciągać spojrzenia wszystkich obecnych tam chłopaków. Spraw by Twoja córka już zawsze czuła się jak w blasku reflektorów i nie musiała podpierać ściany na żadnej imprezie, dzięki kursom tanecznym.

Nasze propozycje


Artystyczna dusza?

Jej marzeniem zawsze było nagranie własnego audiobooka lub piękna sesja portretowa? Pokaż jej, że marzenia się nie spełniają – marzenia się spełnia i podaruj jej voucher, dzięki któremu poczuje się jak gwiazda. Nie dość, że prezent okaże się świetną pamiątką, to jeszcze sprawi, że samoocena Twojej córki znacząco wzrośnie

Nasze propozycje

Kontroluj swój wysiłek
Chcesz by już zawsze miała pod kontrolą przebieg swoich, wydawać by się mogło , wyczerpujących treningów? Podaruj jej voucher na wybrany smartwach lub pulsometr, który nie tylko świetnie wygląda ale ma też funkcje, które sprawią, że młoda sportsmenka nie będzie chciała się z nim rozstać.

Pamiętaj, że w czasie gdy Twoje dziecko dorasta, szczególne znaczenie ma Twoje wsparcie, uwaga i czas jaki poświęcasz na rozmowę. Pokaż, że jesteś i zawsze będziesz blisko i niezależnie od tego, czy cieszy się z jakiegoś sukcesu czy przeżywa porażkę, to może na Ciebie liczyć. Prezent będzie znakomitym podkreśleniem wagi tych słów i na pewno wywoła uśmiech na twarzy Twojej nastoletniej pociechy.

preznet-dla-nastolatki_800x600

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen.)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera