Świetne pomysły na upominek dla mola książkowego

Masz w swoim otoczeniu osobę, która słusznie zasłużyła na miano mola książkowego, bo nawet grube tomy potrafi pochłonąć w zadziwiająco krótkim czasie, zdając sobie sprawę z tego, że dzięki swojej pasji przyczynia się do wzrostu statystyk przedstawiających poziom rodzimego czytelnictwa. Jeśli obchodzi niedługo urodziny lub inne ważne święto, a Ty martwisz się, że nie trafisz z tytułem, postaw na prezent pośrednio związany z literaturą, a zobaczysz, że Twoja oryginalność zaskoczy i ucieszy każdego książkoholika.

Nagraj własną książkę
Chyba każdy czytelnik marzy o tym, by choć raz być po tej drugiej stronie i wydać własne dzieło. Obecnie coraz większą popularnością cieszą się audiobooki, a nagranie ich jest o wiele prostsze niż skomplikowany proces wydawniczy. Dlatego spraw by bliska Ci osoba mogła podzielić się ze światem swoją twórczością.

Pokaż, co czytasz
Nic tak nie ucieszy mola książkowego jak część garderoby z odpowiednim literackim emblematem, dzięki któremu każda napotkana osoba będzie wiedziała kto jest jego ulubionym autorem i kto wie, może się zainspiruje do sięgnięcia po jakiś tytuł.

Nasze propozycje

Z książką w SPA
Atrybutem nałogowego czytelnika są oczywiście książki. Jednak prócz dobrych tytułów ogromne znaczenie ma, gdzie oddajemy się lekturze. Miejsce może znacząco wpłynąć na odbiór dzieła, a już pobyt w SPA na pewno uprzyjemni literackie doznania.

Nasze propozycje

Literatura zawsze z Tobą
Zadbaj o kręgosłup miłośnika książek, grube tomy mają to do siebie, że są po prostu… grube i ciężkie, co negatywnie odbija się na postawie ciała. Dlatego spraw by ulubione pozycje były zawsze pod ręką, niezależnie, czy w tablecie czy w ebooku.

Zdaniem Wisławy Szymborskiej czytanie to najpiękniejsza zabawa jaką sobie ludzkość wymyśliła. Warto czytać coraz więcej, otwierać swój umysł, ubogacać zasób słownictwa i poszerzać horyzonty myślowe. Jesteśmy pewni, że vouchery związane z literaturą rekomendowane przez Podaruj Kartę, zadowolą każdego mola książkowego i sprawią, że będzie wzruszony i zachwycony otrzymanym przez Ciebie prezentem.

upominek-dla-mola-ksiazkowego_800x600

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen.)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera