Tani prezent czyli niskobudżetowe Walentynki

Co rok dzień Świętego Walentego przyprawa o niemały zawrót głowy zakochanych. Co kupić, jak spędzić ten wyjątkowy dzień, aby nie zawieść ukochanej/ukochanego? Jeszcze większy problem pojawia się, kiedy kieszenie świecą pustkami, albo zwyczajnie budżet jest ograniczony. Gdzie znaleźć wyjątkowy choć skromny i tani prezent na Walentynki?

Co wtedy? Nie jest to sytuacja bez wyjścia – oto kilka pomysłów na skromne upominki albo wspólne spędzenie czasu dla tych, co nie mają grosza przy duszy.

1. Walentynkowe śniadanie, czyli walentynki bez wydawania pieniędzy
Przyrządź dla ukochanej/ukochanego śniadanie prosto do łóżka. Tacę udekoruj płatkami róż, połóż na boku romantyczny liścik. Taka niespodzianka niewiele kosztuje, a z pewnością pozostawi po sobie niezapomniane wrażenie. Dodatkowo wychodząc z domu, w najbardziej widocznym miejscu, możesz pozostawić kartkę typu: „Kocham Cię, do zobaczenia po pracy”.

2. Idźcie na spacer
Wybierzcie się do pobliskiego parku. Taki spacer w objęciach, ze szczerym wyznaniem miłosnym, choć mogłoby się wydawać, że to skromny prezent na Walentynki, to często zdecydowanie bardziej pożądany niż wykwintna kolacja w ekskluzywnej restauracji.

3. Zaskakujące odwiedziny
Odwiedź ją/jego w pracy. Najlepiej z jakimś drobnym upominkiem – czekoladki dla chłopaka, róża dla dziewczyny. To przecież grosze. Przynieś przygotowany przez ciebie lunch i kawę kupioną w pobliskiej kawiarni. Spędźcie ten czas razem – krótkie, niespodziewane pół godziny to nie tylko zaskakujący, ale również fajny i tani prezent walentynkowy.

4. Ciekawy prezent
Zadzwoń lub wyślij sms do radia, którego Twoja druga połówka słucha najczęściej. Na antenie złóż jej życzenia z okazji dnia zakochanych i powiedz jak bardzo ją/go kochasz. Taki krok wymaga odwagi, ale czego się nie robi z miłości.

5. Niskobudżetowa kolacja walentynkowa (pomysł dla niego)
Nie masz pieniędzy na wykwintną restaurację? Nie szkodzi. Przyrządź w domu coś prostego, co lubicie obydwoje, do tego lampka wina, takie na jakie cię stać i koniecznie świece. A po kolacji włącz nastrojową muzykę i zaproś swoją partnerkę do tańca. Gwarancja udanego wieczoru.

6. Domowe SPA
Wspólną kąpiel po udanym wieczorze możecie zaplanować razem. Napuśćcie wody do wanny, zróbcie trochę bąbelków, zapalcie świece, stwórzcie nastrojową i romantyczną atmosferę. Wyłączcie telefony, tak aby nic was nie rozpraszało. Zapomnijcie o tym co za oknem i zrelaksujcie się w domowym SPA.

Tani prezent czyli niskobudżetowe Walentynki

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 głosów, średnio: 4,50 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera