Voucher na weekend poza domem – zaskocz swoją drugą połówkę

Każdy z nas potrzebuje tego by na chwilę uciec od szarej rzeczywistości, by pobyć sam ze sobą, skoncentrować się na swoim ciele i potrzebach, o których być może już dawno zapomnieliśmy i znaleźć czas by przy filiżance kawy zatopić się w myślach i po prostu odpocząć. Kiedy więc Twoja ukochana mówi, że ma już dosyć swojej pracy, szef znowu zlecił jej nadgodziny, koleżanka znowu strzeliła focha, a na dodatek pogoda za oknem nie nastraja optymistycznie, to znak, że przyda jej się zastrzyk endorfin. Nawet jeśli nie ma w najbliższym czasie urodzin lub imienin, a Wasza rocznica ślubu przypada dopiero za kilka miesięcy, pomyśl nad prezentem, który ją zaskoczy tak, że nie będzie wiedziała co powiedzieć. Zabierz ją w lepsze miejsce i razem cieszcie się urokami Podhala, Krakowa, czy też korzystajcie z weekendowego pobytu w SPA. Zmiana otoczenia dobrze jej zrobi, a Ty będziesz szczęśliwy patrząc na to, że znowu się uśmiecha.

Relaks pod Tatrami
Tatry są piękne nie tylko zimą. Przekonują się o tym rzesze turystów, które niezależnie od aury i pory roku, masowo przemierzają górskie szlaki i najpopularniejszą ulicę w Zakopanem – Krupówki. Jednak postaw na oryginalność jaką jest prawdziwy relaks w górskim SPA, z widokiem na szczyty gór. Zrelaksujcie się podczas niecodziennej kąpieli, która będzie odbywała się w piwie lub winie. Nie, to nie jest żart. Te trunki mają niesamowite właściwości pielęgnacyjne i zawierają antyoksydanty, które zapobiegają starzeniu się skóry. A więc jeszcze długo będziecie piękni i młodzi. Oczywiście podczas zabiegu przewidziana jest degustacja piwa lub wina, więc sam musisz przyznać, czy to nie jest idealny pomysł na spędzenie wolnego czasu?

Weekend w SPA
A jeśli czujesz, że Ciebie również dopadło jesiennie przesilenie i potrzebujesz dłuższego relaksu dzięki, któremu również Ty naładujesz baterie i co najważniejsze, spędzisz ze swoją ukochaną trochę cennego czas, to weekend w SPA jest dla Was idealnym pomysłem na przedłużoną randkę. Wysoki standard hoteli, profesjonalna obsługa, zabiegi takie jak masaże, pielęgnacja skóry, strefa wellness, sprawią, że wrócicie pełni sił z tego krótkiego, ale jakże owocnego wypoczynku.

Odpręż się w Krakowie
Kraków to miasto, które zachwyca, inspiruje i wzrusza. Dlatego właśnie w tym mieście jest tak wiele zabiegów, które mają na celu przywrócenie harmonii między duchem, a psychiką. Stare miasto, urokliwe kamieniczki, uliczni grajkowie, to wszystko sprawia, że chce się tu przyjeżdżać. Dlatego zrób swojej ukochanej niespodziankę i zabierz ją właśnie do Krakowa i podaruj jej czas prawdziwego relaksu. Towarzysz jej w czasie romantycznego masażu, lub podaruj jej na przykład voucher na relaks w SPA pod Wawelem w czasie którego zadba o swoje paznokcie, podda się aromaterapeutycznemu zabiegowi wykonywanemu za pomocą świecy. Nasi specjaliści zrobią wszystko by Twoja ukochana jak najpełniej odpoczęła.

Pokaż jej jak bardzo jej samopoczucie jest dla Ciebie istotne i zabierz ją na weekend poza domem. Możecie razem spędzić cały weekend lub tylko jego część ciesząc się sobą i korzystając z niesamowitych zabiegów oraz czasu w mieście w którym pragniecie odpoczywać i spędzać razem niesamowite chwile. Zobaczysz jak bardzo ten, krótki odpoczynek będzie procentował w Waszym życiu.

zaskocz-swoja-druga-polowke_800x600

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen.)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera