Vouchery na aktywny weekend w gronie najbliższych

Najcenniejszą rzeczą jaką możemy podarować drugiej osobie jest nas czas – on już do nas nie wróci, dlatego warto zrobić wszystko by wspólne chwile były niezapomniane i jeszcze przez długi czas wywoływały uśmiech zarówno na naszej twarzy jak i na twarzy bliskich nam osób. Więc jeśli marzy Ci się weekend inny niż wszystkie, sprawdź nasze propozycje i podaruj voucher osobie z którą aktywnie spędzisz czas. Zobacz co przygotowaliśmy.

Głowa w chmurach
Najbardziej zapamiętuje się te rzeczy, które wzbudzają największe emocje. Co powiesz na naprawdę odlotowy prezent, dzięki któremu Ty i bliska Ci osoba spędzicie, może pierwszy raz, weekend w przestworzach?

Nasze propozycje

Rozwiń prędkość
Voucher na jazdę szybkim samochodem to spełnienie często niewypowiedzianych marzeń. Wiatr, we włosach, zapach benzyny i Wy w środku luksusowego, sportowego samochodu… Czy to nie brzmi jak pomysł na idealną sobotę?

Nasze propozycje


Zanurz się w podwodny świat

Nigdy nie jest za późno by uczyć się nowych rzeczy. A najlepszy czas ku temu jest właśnie w weekend – wtedy mamy głowę wolną od niepotrzebnych myśli. Wejdźcie więc w nowy tydzień z niezapominanymi wrażeniami, których doświadczycie podczas nurkowania. A może ten sport stanie się Waszą wspólną pasją?

Czy rozwiążesz zagadkę?
Nic tak nie łączy ludzi jak gry zespołowe. I nie mamy tu na myśli tradycyjnych planszówek, które szybko się nudzą. Spróbujcie czegoś nowego – wejdźcie do świata escape roomu i zobaczcie czy poradzicie sobie z rozwiązaniem zagadek na czas.

Życie jest za krótkie by nie czerpać z niego wszystkiego co najlepsze. Podaruj sobie i swoim bliskim niezapomniany weekend dzięki jednemu z naszych voucherów, a zobaczysz że po takim czasie nawet poniedziałek wyda się przyjemniejszy. Nie czekaj, podaruj Wam odrobinę radości i w pełni wykorzystaj wolny czas!

aktywny-weekend-ze-znajomymi_800x600

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen.)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera