Twój znajomy trenuje? Wypad do wegańskiej knajpki będzie świetnym dopełnieniem zdrowego stylu życia

Osoba, którą znasz uwielbia żyć aktywnie i nie wyobraża sobie dnia bez porządnego wycisku na siłowni? W prezencie na urodziny lub inną ważną okazję podaruj jej pyszne i zdrowe kalorie na talerzu – karta podarunkowa na kolację w wegańskiej restauracji doda jej energii do kolejnych sportowych wyczynów.

Wege na sportowo

Wygodny sportowy strój i wieczny sportowy entuzjazm, który nie zna słów „zacznę od jutra” – to cechy rozpoznawcze bliskiej Ci osoby? Ludzie, którzy uwielbiają trenować i żyć aktywnie to najlepsze ,,motywatory’’, mające moc by oderwać nasze cztery litery z kanapy i zabrać nas na basen albo na siłownie. Chociażby za to – należy im się co to, co najlepsze! Prezent dla takiej osoby to pozornie pestka. Nie każdy jednak zna się na sportowym ekwipunku na tyle, by podarować coś co naszym sportowcom faktycznie się przyda. Ponieważ dla aktywnej osoby dieta to podstawa budowania formy, proponujemy prezent, który zapewni dietetyczne posiłki bogate w białko i węglowodany – karta podarunkowa na kolację w wegańskiej restauracji z wegańskim menu skomponowanym specjalnie, aby dostarczyć organizmowi tego, co potrzebne, by zbudować silne mięśnie, które będą mogły przenosić góry.

Najpierw zdrowe posiłki, a potem do siłki

Niektórzy ludzie nie wyobrażają sobie, jak można przejść na dietę wegańską, a połączenie jej z intensywnymi treningami wydaje się skrajnie niemożliwe. W końcu skąd wziąć potrzebne białko i węglowodany? Jednak dla wegan nie istnieje wyrażenie „nie da się”, a wyłączenie z diety produktów zwierzęcych nie oznacza, że trzeba zrezygnować z budowania atletycznej sylwetki☺. Co jeść na diecie wegańskiej, by wyglądać jak z rozkładówki magazynów o tematyce fitness? Okazuje się, że podstawą są węglowodany☺. Dieta wegańska wysokowęglowodanowa zapewnia potrzebne kalorie oraz składniki takie jak białko, tłuszcze i oczywiście węglowodany, które pomagają prowadzić zdrowy styl życia oraz mieć energię do treningów. Poprawa stanu cery, włosów oraz paznokci to tylko niektóre dodatkowe zalety wegańskiej diety. Może wręczając bliskiej osobie voucher na kolację w wegańskiej restauracji zapoczątkujesz pozytywną zmianę w jej życiu i dzięki Tobie zrozumie, że zdrowa vege kuchnia ma wiele do zaoferowania, także dla ludzi ze sportowym duchem? Jeśli przed następnym treningiem zauważysz w jej/jego ręku wegańskie smoothie i wege burgera to znak, że nasze wege serce się nie myli ☺.

Weganizm a zdrowie

Jak zdrowo się odżywiać, by poczuć pozytywną zmianę w naszym organizmie, wzrost energii, a co za tym idzie lepszy nastrój? Zainwestujmy w to co Matka Natura przygotowała specjalnie dla nas! Białko w diecie wegańskiej pochodzi między innymi z owoców, zbóż, warzyw, owoców i wcale nie jest gorsze niż te pochodzenia zwierzęcego. Tłuszcze niezbędne do przeróżnych reakcji w naszym organizmie znajdziemy między innymi w nasionach, ziarnach, orzechach – wszystko na wyciągnięcie ręki. Nawet jeśli nie rozważałeś jeszcze przejścia na dietę wegańską, włączenie tych produktów do diety będzie zbawienne dla Twojego samopoczucia i zdrowia. Zdrowa żywność łączy się ściśle ze zdrowym trybem życia. Karta podarunkowa na kolację w wegańskiej restauracji dla Twojego sportowca to ofiarowanie mu możliwości spróbowania tych wszystkich skarbów natury i włączenie ich do swojej diety.

W zdrowym ciele wege duch

Pyszne potrawy bogate w składniki odżywcze wcale nie muszą posiadać w składzie produktów zwierzęcych. Karta prezentowa na kolację w wegańskiej restauracji to nie tylko świetny prezent-niespodzianka dla bliskiej Ci osoby, ale również okazja, by Twój sportowiec odkrył, może dotąd nieznany świat zdrowej i świadomej kuchni wegańskiej. Warzywne burgery i wegańskie smoothie to jedynie początek pysznej przygody.

Prezent dla bliskiej Ci osoby będzie dwa razy bardziej niepowtarzalny, jeśli do treści vouchera włączysz osobiste życzenia. Znasz osobę, która wyjątkowo inspiruje Twojego sportowca? Może napisz również jego ulubioną myśl, albo zabawne fitnessowe przysłowie np. „bez masy nie ma klasy” ? Uśmiech na twarzy Twojego sportowca gwarantowany!

Sprawdź co jeść na diecie wegańskiej

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen.)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera