Luksusowy prezent dla koleżanki z pracy – wizyta projektanta i miarowe szycie dla idealnej bizneswoman

Zastanawiasz się, jaki prezent dla koleżanki z pracy byłby odpowiedni? Wspólnie myśleliście nad ciekawym pomysłem składkowym od ekipy z pracy? Oryginalny prezent, który chcemy zaproponować, będzie strzałem w dziesiątkę. Chociaż w dzisiejszych czasach większość miejsc pracy pozwala na casualowy look i wielu pracowników nosi się prosto, zakładając wygodny t-shirt i jeansy, to nadal pozostaje grupa osób, której ubiór do pracy spędza sen z powiek.

Elegancka sukienka ołówkowa, niezawodny ekstrawagancki kombinezon czy sukienka na spotkanie biznesowe? Może właśnie Twoja koleżanka, która odchodzi z pracy, należy do drugiego grona osób? Jednak nieważne, jaka będzie Twoja odpowiedź, zapewniamy Cię, że nasz pomysł na prezent na pożegnanie pracownika odchodzącego z pracy to coś, co miło zaskoczy każdego. Nie możesz się doczekać, aż zdradzimy Ci ten sekret? Ta niespodzianka to bardzo luksusowy prezent – wizyta projektanta i miarowe szycie dla idealnej bizneswoman, czyli voucher na skompletowanie eleganckiego i modnego stroju.

Dress code – to już nie tajemnica

Jak się ubrać na kolację firmową? Jak się ubrać na konferencję? Jak ubrać się na bankiet? Na te pytania czasem trudno znaleźć satysfakcjonującą odpowiedź, a decyzję często podejmujemy na ostatnią chwilę. Nieraz wystarczy luźny look, ale bywa też tak, że trzeba wybrać coś z eleganckich sukienek biznesowych. Dress code, czyli odpowiednie dopasowanie ubioru do okazji, jest ważnym elementem każdego wyjścia. Jeśli Twoja koleżanka, która właśnie odchodzi z pracy nienagannie się ubiera, ceni sobie minimalizm i nonszalancję, lubi wyszukane i luksusowe prezenty, to voucher na prezent na szycie sukienek na miarę będzie świetnym podarunkiem dla niej – to naprawdę niebanalny i wyjątkowy pomysł.

“Moda przemija, styl pozostaje”

Te popularne dziś słowa wypowiedziała nieśmiertelna Coco Chanel (legendarna projektantka mody przyp. redakcja). Można powiedzieć, że każdy strój, który nosimy przez lata, w końcu się z nami zrasta, stając się częścią nas. Bywa tak, że trudno nam się rozstać z jakąś częścią ulubionej garderoby. Ubranie z dobrej tkaniny, na przykład sukienka szyta na miarę, idealnie dopasowana, to jedna z tych rzeczy, która nigdy się nie znudzi i zawsze będzie wyglądać zachwycająco. Elegancka sukienka uszyta na miarę to super prezent dla Twojej koleżanki. Może to właśnie Ty spełnisz jej wielkie marzenie o dopasowanym kostiumie biznesowym? Ten wyjątkowy prezent pozwala na samodzielną decyzję o wszystkim – od wyboru tkaniny po kolor podszewki. Nie będzie musiała nawet wychodzić z domu, bo projektant, który się z nią spotka, przyjedzie do jej mieszkania, a gotowa kreacja będzie w jej rękach po 14 dniach od zebrania miar. Już nie będzie musiała się martwić o elegancki strój do pracy, bo dostanie najlepszy z możliwych.

Ubranie to nasza druga skóra – powłoka, która chroni nas przed światem, więc powinna być naprawdę piękna, nietuzinkowa, a przede wszystkim wygodna, więc uważamy, że to prawdziwy luksusuwy prezent marzeń!

prezent dla koleżanki odchodzącej z pracy

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 głosów, średnio: 5,00 na 5)
1 komentarz

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera