Własnoręczny prezent na Walentynki

Nie od dzisiaj wiadomo, że własnoręczne prezenty na Walentynki cieszą najbardziej. Widać w nich przede wszystkim zaangażowanie, pracę oraz serce, które zostały włożone w ich przygotowanie. I nie muszą to być typowe prezenty wykonane z papieru.

Czasem wystarczy trochę inwencji twórczej, by przygotować własnoręcznie zrobiony prezent na Walentynki, które będzie praktyczny i przyda się drugiej połówce w codziennym życiu. Chcecie wiedzieć, jak zrobić prezent na Walentynki? Podpowiemy Wam zatem kilka pomysłów, dzięki którym wyczarujecie idealny, własnoręcznie zrobiony prezent na Walentynki.

DIY – prezent na Walentynki dla chłopaka

Własnoręczny prezent na Walentynki dla chłopaka zwykle stanowi trochę większy problem. Pierwszą pozycję stanowi samodzielne upieczenie ciasteczek. Możesz zrobić takie w kształcie serduszek albo kupić specjalne stempelki z różnymi wzorami i napisami. Pozostając w dziedzinie gotowania możesz także przygotować pyszne naleśniki w kształcie serca albo jajko sadzone. W ten sposób kolacja na Walentynki jest gotowa.

Jeśli Twój chłopak ma duże poczucie humoru idealnym prezentem na Walentynki handmade będzie zrobienie kuponów miłości, np. uprawniających do spania do 12.00 albo zwalniających z zakupów. Wybór należy do Ciebie.

Przy pomocy zbitej z desek ramy, gwoździ, sznurków oraz klamerek możesz wyczarować nietypową ramkę na Wasze wspólne zdjęcia. To świetny pomysł na Walentynki, a chłopak na pewno doceni Twoje starania.

Własnoręczny prezent na walentynki dla dziewczyny

Kolejny prezent na Walentynki „zrób to sam” jest jeszcze łatwiejszy do przygotowania. Nie musisz nic kupować. W każdym domu znajdzie się kilka kapsli po piwie. Dzięki nim, z łatwością możesz przygotować oryginalne magnesy na lodówkę, w których to środek wkleisz Wasze wspólne zdjęcia.

Dla tych którzy lubią majsterkować, a zbijanie desek przychodzi im z łatwością, polecamy wykonanie drewnianego kuferka na biżuterię lub kosmetyki albo skrzyneczkę na torebki herbaty.

Ostatni pomysł stanowi bukiet. Ale nie taki zwykły, ponieważ będzie on stworzony z lizaków. Możesz je owinąć bibułą, by wyglądały jak kwiaty. Lizaki nabijasz na berło, które możesz kupić w każdej kwiaciarni i prezent gotowy.

Własnoręcznie robione prezenty na Walentynki są oryginalnym sposobem na okazanie uczuć i są zdecydowanie lepsze niż tradycyjna walentynka. Jeśli Twoja połówka lubi takie romantyczne prezenty, to bez przeszkód możesz zabierać się do przygotowań.

Własnoręczny prezent na Walentynki

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 głosów, średnio: 4,75 na 5)
3 komentarze
  1. ciasteczka to nie dla mnie.. jeszcze by zęby stracił, ale dzieki za pomysł z kuponami:))))) nie zdradze pomysłu, jaki przyszedł mi do głowy.. bo jeszcze przeczyta przed czasem:)

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera