Wspaniały prezent na rubinową rocznicę ślubu

Zapewne wiele osób zastanawia się, jaki prezent na rubinową rocznicę ślubu ucieszy jubilatów. Każdy pragnie uczcić 40 rocznicę ślubu podarunkiem, który będzie wyjątkowy. Jaki upominek wybrać? Jeśli szukamy pomysłu dla rodziców możemy pomyśleć o czymś wykonanym własnoręcznie. Drewniana skrzynka na herbatę albo ręcznie wykonana ramka na zdjęcia to może być fajny pomysł na rubinowe gody.

Wybór upominku na rubinową rocznicę ślubu zależy głównie od tego, czy chcemy kupić pamiątkę czy coś praktycznego, co przyda się jubilatom w codziennym życiu. Jeśli nie wiecie, jaki prezent kupić znajomym czy żonie, zapraszamy do przeczytania naszych inspiracji.

Pomysł na prezent na rubinową rocznicę ślubu dla żony

Jeśli Twoja żona lubi czytać, możesz podarować jej książkę ulubionego autora albo lampkę do czytania. Fajnym pomysłem na 40 gody może być także zestaw do kąpieli albo gruby szlafrok na chłodniejsze wieczory.

Prezent na rubinowe gody dla męża

Jeśli Twój mąż zawsze marzył o przejażdżce jeepem albo innym samochodem, podaruj mu voucher na wypożyczenie samochodu albo jazdę offroad. Świetnym prezentem z okazji 40 rocznicy ślubu będzie także degustacja piwa.

Co kupić rodzicom na rubinową rocznicę ślubu?

Pomyślcie o jakimś eleganckim prezencie, który podkreśli wagę tej uroczystości. Luksusowy zestaw obiadowy będzie idealnym prezentem na 40 rocznicę ślubu dla rodziców. Możecie też pomyśleć o oryginalnych obrazach na ścianę albo fotoplakatach z Waszymi wspólnymi zdjęciami.

Rubinowe gody znajomych

Wszyscy wiemy, że na dziecięce rozrywki nigdy nie jest za późno. Dodatkowo np. w gry planszowe uwielbia grać cała rodzina. Jest to fajny sposób na spędzenie wspólnie czasu. Dlatego właśnie możemy podarować jubilatom np. kartę prezentową na zakup gier planszowych.

Voucher jako doskonały prezent na rubinową rocznicę ślubu

Możliwości wyboru jest bardzo dużo, ponieważ niekwestionowaną zaletą voucherów jest ich różnorodność. Charakteryzują się tym, że z jednej strony mogą stanowić konkretną propozycję, z drugiej natomiast dają możliwość decydowania i dokonywania wyboru. Nie ulega wątpliwości, że voucher będzie doskonałym prezentem na każdą okazję. Zarówno vouchery, jak i karty podarunkowe cieszą się dużym zainteresowaniem, ponieważ zawsze będą takiego rodzaju prezentem, który swoją oryginalnością podbije serca obdarowanych osób i sprawi im ogromną radość.

rubinowe gody życzenia

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 głosów, średnio: 5,00 na 5)
1 komentarz

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera