Wyjątkowe prezenty na 60 rocznicę ślubu

60 rocznica ślubu, inaczej nazywana diamentową rocznicą, to wiekopomne wydarzenie nie tylko dla pary honorowej, ale także dla całej rodziny i wszystkich bliskich. Taki jubileusz ślubu odbywa się niezwykle rzadko i powinien być obchodzony w towarzystwie dzieci i wnuków, które zawsze pamiętają o złożeniu najpiękniejszych życzeń z okazji rocznicy ślubu dziadków.

Samo zorganizowanie uroczystości z okazji diamentowej rocznicy ślubu to zdecydowanie wyjątkowy prezent na 60 rocznicę ślubu dla babci i dziadka w tym specjalnym dniu.

Własnoręcznie wykonane przez wnuki obrazki na rocznicę ślubu to idealny prezent, którego nie kupi się za żadne pieniądze. Takie portrety z podpisem „nasi kochani babcia i dziadek” mogą zawisnąć na honorowym miejscu nad kominkiem i będą doskonałą pamiątką rocznicy ślubu.

Kwiaty na rocznicę ślubu rodziców to raczej mało oryginalny prezent, ale tylko jeśli kupimy takie, które wstawia się do wazonu, tylko po to, żeby po kilku dniach je wyrzucić. Natomiast rośliny do samodzielnego posadzenia to już dość ciekawy pomysł na symboliczny prezent.

Sześćdziesiąta rocznica ślubu i jeszcze dłuższy staż życia nie oznaczają, że człowiek jest skazany na siedzenie w czterech ścianach. Wykupienie vouchera na wycieczkę dla rodziców w ciekawe miejsce nie daje sygnału „chcemy się was pozbyć na jakiś czas”. A jeśli rodzice od lat marzą o wyjeździe na przykład do Rzymu, to taki prezent będzie dla nich wymarzony. Dwa bilety lotnicze w eleganckim opakowaniu z kartką z życzeniami z okazji 60 rocznicy ślubu to doskonały pomysł na prezent.

Prezent na 60 rocznicę ślubu warto podarować, bo to naprawdę nietypowa okazja, jednak trzeba pamiętać, że najważniejsze są chwile spędzone razem w gronie rodzinnym. Bo w gruncie rzeczy najważniejszym prezentem w jesieni życia jest cieszyć się tym, jak wnuki i prawnuki dorastają w zdrowiu i spokoju.

Wyjątkowe prezenty na 60 rocznicę ślubu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 głosów, średnio: 4,50 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera